Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Bécs éjszakai élete van olyan...

Bécs éjszakai élete van olyan változatos és élettel teli, mint a budapesti (fiataloknak)?

Figyelt kérdés
2013. dec. 16. 21:42
 1/8 anonim ***** válasza:
72%
szerintem minden nyugati ország vársa milliószor élvezetesebb,mint Budapest
2013. dec. 16. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
54%
A Bécs speciel pont nem.
2013. dec. 16. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
36%
Bécs az inkább az öregek városa.
2013. dec. 16. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
54%
Bécs nem. Kevés, gyengébb party, drágábban.
2013. dec. 16. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
75%

"szerintem minden nyugati ország vársa milliószor élvezetesebb,mint Budapest"


Így van, ráadásul a kerítés is szalonnából van, és bárhol kutat fúrsz, tejjel-mézzel folyó Kánaán tör elő a föld méhéből. A pénzt pedig csak úgy vágják az ember fejéhez, adók pedig nincsenek.


Csak az a kérdés, hogyha ennyire nem élvezed, mit csinálsz még Mo.-n.



Ügyet se vess arra, hogy mostanában Budapest a turisztikai felmérésekben rendre az elsők között végez. Fogalmad sincs, mennyire népszerű célpont külföldiek számára Bp.


Ami Bécset illeti: Bécs számomra dögunalmas város. Már sokszor megállapítottam magamban, hogy Bécs, ha van is talán valami kis vonzereje, Bp.-hez képest tök érdektelen. Már csak azért is, mert Budapest zseniális fekvéséhez képest Bécs elhelyezkedése is tök átlagos. Nincsenek jó kis dombok a városban, nincsenek melegvízű források stb.

Bécs csak egy odateremtett város egy nagy placcon. Ausztriában szerintem bármelyik kisebb alpesi település veri Bécset.



Az éjszakai életéről nem tudok semmit, de gyanítom, hogy szintén nem nagy szám. Budapesté szerintem jó, az egyetlen gondom vele, hogy nincs egy olyan egységes vöröslámpás negyede, mint a legtöbb fővárosnak, illetve, hogy a bordélyházak be vannak tiltva. Viszont virágzik a "romkocsmanegyed", ami egyedülálló, és óriási vonzerő a turistáknak.

2013. dec. 17. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Rengeteg disco van meg pár after disco(coronita kategoria) ezek inkább hétvègèn vannak nyitva. 1-2 van hètköznap is ,de nincsenek sokan vendègek olyankor.

Akkor rengeteg kocsma , drinkbàr, ès kávézò van. Vannak magyar helyek is ott rendszeresen vannak direkt magyar bulik bécsben élö magyaroknak. De van itt rengeteg ilyem tipusù török,horvàt,szlovàk ...stb hely ha nem vagy èpp kivàncsi a magyarokra hamár egyszer kijöttèl szorakozni kicsit.nèmely török helyen tudsz vizipipázni is.persze nem füves hanem ilyen izesitett dohânyos. :)

Van mèg rengeteg tismädchen lokál ahol konzum lànyok dolgoznak àltalàban magyarok csehek ès szlovákok.ezek a helyek minden nap nyitva vannak ès jò a hangulat is.általába internetröl megy a zene szoval kerhetsz bátran magyar szàmot is. :) itt megjegyezném h a konzum lányok nem keverendök össze az örömlànyokkal. İtt a lànyok kizàrolag italt fogyazthatnak a vendèggel ha az meghivja öket.

Ezen kìvül vannak mèg studiok,puffok,laufhausok na ezek a piroslàmpás helyek...

Van egy kèt sztriptiz bàr is.

Akkor jo idobe nyitva van a práter(a bècsi vidámpark) ott is van egy disco a praterdom bàr ha jol tudom oda inkabb osztrákok jàrnak. Hát igy diò hèjban ennyi. Ja meg most van a karacsonyi vàsàr de az is 10-11 fele bezar este ha jol tudom. Es rengetegen vannak egymast tapossak az emberek. Erdemes inkabb delelott v delutan menni hétkoznap.

2013. dec. 17. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

#6 vagyok. Kimaradtak a non stop kaszinok meg a 2-3 szemelyes jatektermecskek ha valakinek hianyzik a yeah yeah noooo feeling :D.


#5-ös mièrt ne lennènek dombok bècsbe? Pl a 16. Kerület elèg dimbes dombos. Söt hegy is van. :) a Bècsi-medencèben pedig több melegvizü forràs is van. És a hegyekböl lefolyó forràsvìznek köszönhetöen Bècs rendelkezik a világon az egyik legtisztàbb ivóvìz kèszlettel. Bár ezek nem tartoznak az èjszakai èlethez.


Én szeretem Bècst , mert itt aztàn tènyleg minden fèle nemzetisègü emberrel talàlkozhatsz,ismerkedhetsz kicsit betekinthetsz màs kulturàkba. :)

2013. dec. 17. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Pappagsm válasza:
53%
Az első válaszolónak szerintetek mi baja? Vagy csak ennyire hülye? Nyugat Európában talán Amszterdam közelít meg minket a többi sztem egy kalap szar, Brüsszeltől-Kijevig
2014. ápr. 15. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!