Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Milyen érzések kavarognak...

Milyen érzések kavarognak benned a karácsonnyal kapcsolatban?

Figyelt kérdés

2013. dec. 18. 20:17
 1/7 anonim ***** válasza:

Békés őszinték és tiszták.

Nálunk a Karácsony még nem arról szól,hogy ki mivel ajándékozza meg a másikat hanem arról amit valójában is jelképez.

Egyébként meg gyerekünk aki nagyon távol van tőlünk karácsonykor szokott hazajönni,és ez egy külön ajándék nekünk.

Kellemes Békés és Szeretetben teljes Karácsonyi Ünnepeket mindenkinek!

2013. dec. 18. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ilyenkor mindennél jobban érzem az elidegenedést: nem megyünk rokonokhoz és nekik sincs igényük összejövetelre (nekünk speciel lenne). Ez elszomorít.

Semmi nem olyan már, mint régen.

2013. dec. 18. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

24-én: van két kisgyerekem, már majd' megveszek, hogy mit szólnak az ajándékoknak! Szóval: nagyon-nagyon várom!

25-én: pofavizit anyáméknál

26-án: pofavizit anyóséknál

A "pofavizit" szó azt hiszem, sok mindent elmond...

2013. dec. 18. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Kellemes karacsonyi unnepeket mindenkinek


[link]

2013. dec. 19. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Izgatott vagyok, de szinte úgy, mint gyerekkoromban :) Most 25 vagyok egyébként.

Ajándék nem lesz különösebb, páromtól egy pulcsit kapok, apukámék meg besegítettek pénzzel az új számítógépembe (ami a muszáj volt kategória, mert meghalt a gépem).

Ami miatt én várom az a hangulat. Még ha semmi különös nincs is, akkor is számomra olyan varázslatos hangulatú az a 3 nap.

24-én csak kettesben a párommal, fát díszítünk, közös főzés stb.

25-én nagymamámhoz megyünk ebédre, délután apukámék beugranak hozzánk, az estét pedig náluk töltjük

26-án pedig nagybátyáméknál leszünk, ott gyűlik össze a családom apai fele.

A párom szüleihez csak január első hetében tudunk menni 4 napra, mert ők külföldön élnek.

25/N

2013. dec. 19. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Sajnos nálunk nem olyan örömteli a karácsony.


A bank pont ebben a hónapban döntött úgy, hogy lejjebb veszi édesanyám A-hitelét, az enyémet pedig teljesen lenullázza. Ezzel 70 ezer Ft-ot húzott ki a zsebünkből. Emiatt pénzügyi problémák adódtak, ha ismerősünk nem ad enni, a hűtőben se lenne kaja :S Félek, ha nem változik a helyzet vagy nem fogunk nyerni valamit, nagyon lecsúszunk :-(

2013. dec. 19. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

#6


irjal levelet Orbannak es kerdezd meg, hogy miert engedi ezt csinalni?


Haegy igazan magyar kormany lenne a devizahitelek es a bankok amokfutasanak mar regen vege lenne

2013. dec. 19. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!