Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mért nem szeretik a cigányokat...

Mért nem szeretik a cigányokat általában?

Figyelt kérdés
2008. júl. 14. 16:18
1 2 3 4 5 6
 11/54 anonim ***** válasza:
34%

Mert van köztük is mint minden emberfajtában olyan aki megbízhatatlan, lop, csal hazudik.Lehet, hogy köztük több van, mint más kultúrájuaknál.És az ilyen rossz cigányok miatt a buta primitív magyar emberek, akikből sok van tesznek egy blődi nagy általánosítást és ámblokk az egész fajra azt mondják: cigány =rossz.

Pedig valójában: züllött rosszéletű ember= rossz.

Csak mint az itteni válaszolók többsége is nagyon sok a rasszista buta ember.

Ja és az ember bármilyen színű lehet, csak legyen becsületes...

2008. júl. 15. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/54 anonim válasza:
94%
Én nem szoktam általánosítani. Általános iskolában nem tettem semmi rosszat mégis mindennap kigáncsoltak, megvertek. Középiskolában is volt cigány oszt. társam és velük semmi gond nem volt. Ellenben a cigányoknak vannak csoportjai úgy mint lovasok, késesek, tolvajok, oláhk, zenészek. Ez benne van a kúltúrájukban nem én találtam ki őket. Na már most én a késeseket nem igen kedvelem, de a zenészekkel semmi problémám nincs. Ennyi, remélem érhető voltam.
2008. júl. 15. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/54 anonim ***** válasza:
21%
Írtátok, hogy a cigányok lopnak, stb.Kérdem én, a magyar nem ezt csinálja????Van rossz cigány, rossz magyar, rossz orosz, rossz olasz, stb.De vannak igenis rendes dolgozó, művelt cigányok is.Én magyar vagyok, de a világ legjobb szomszédai mellé költöztem, pedig cigányok.Tisztábbak mint sok magyar .Becsületesek,rendesek, megbízhatóak,és nem mocskosak.Biztos van útálni való is a cigányok között, de a magyar között is.Először ismerd meg azt, aki felett pálcát törsz.
2008. júl. 15. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/54 anonim ***** válasza:
16%

Úgy gondolom a kérdés írója rosszul tette fel a kérdést.Ha egy sima véleményt lepontoz, akkor szerintem ezt kellett volna kérdezze:

Miért útálom a cigányokat?

Erre pedig a váaszom az lenne hogy mert még nem érdemelted meg hogy rendesek legyenek veled, mert egy rasszista hülye vagy.Nekem az életemet egy cigány család mentette meg, mikor autóbalesetem volt,és azóta hálás vagyok nekik.

Most lehet lepontozni.

2008. júl. 16. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/54 anonim ***** válasza:
15%

Amikor ilyen válaszokat látok, mint az előttem szóló, szintem testvéremnek érzem. Pedig magyar vagyok, bár nagyon helytelen erre hivatkozni egy ilyen válasznál, mert nem mindegy?


"Azért, mert este a városban félnem kell a cigányoktól."

Ha nem lenne egy sem, akkor kitől félnél? Vagy tőled kellene?

2008. júl. 16. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/54 anonim ***** válasza:
91%

Aki azt írta, hogy azért hálás a cigóknak mert megmentették az életét: Miért az egész fajnak vagy hálás? Elég ha annak a cigány családnak vagy mert igen vannak kivételek ez az 1%


Aki írta, hogy cigánycsalád mellé költözött: Nálunk fordítva van. Van erre sok cigány, de a szomszédaink fehérek voltak eddig, de pont mellénk költözött egy cigánypár. Éjjel-nappal minket kukkolnak, ki se tudjuk nyitni az ajtót mert feléjük esik, semmi magánéletünk nincs. El nem mondom milyen szavakat mondanak ránk mert csak lenéznétek engem merthogy magyar vagyok ti pedig cigányimádók. A rasszizmusról pedig annyit írnék, hogy a CIGÁNY szomszédaink a RASSZISTÁK velünk szemben.


ui: rasszizmus? Ha elfogadott a buziság, cigányság akkor nektek semmi közötök a MAGYAR rasszistákhoz. Huzzatok egy külön országba a cigányaitokkal csináljatok gyerekeket aztán majd megtudjátok milyen érzés cigány mellett élni!

( most lehet lepontozni pontozómániás unatkozók)

2008. júl. 16. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/54 A kérdező kommentje:
Pont nem tettem fel hülyén kérdést azért tettem oda hogy Általában!!!!aki szereti őket mint egyes faszok akkor az ne irjon ide.......ennyi.....
2008. júl. 16. 20:25
 18/54 anonim ***** válasza:
17%
Az itolsó előttinek írom a válaszom.(én vagyok az autóbalesetes)Kérdem én , ha EGY cigány meglop akkor miért az egész fajt útálod??????Benne volt a válszom is.
2008. júl. 16. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/54 anonim ***** válasza:
94%

azért utálja az egész fajt, mert nem egy, hanem rengeteg cigány lop, csal, hazudik, ver meg, foszt ki embereket az utcán. túlnyomó többségük ezt teszi.


viszont minden tiszteletem annak a kevés kivételnek.

2008. júl. 17. 04:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/54 anonim ***** válasza:
17%

Sok a harag, még több a gyűlölet az előttem szólóknál.

Én nem értem miért általánosítanak ezek az emberek!

Miért beszélnek cigányságról kollektív módon, mikor mindannyian (még ők is) tudjuk, hogy nem minden cigányról van szó.


Ki az, aki felállította a 99:1%-os arányt. Mutassa már be azt a kutatást, amely korrekt és hivatalos eszközökkel bizonyítja ezeket a számokat!

De még a 70:30%-os is durva túlzás, és hazugság lenne!


A másik: JELLEMZŐ a lepontozókra, hogy módszeresen kipontozzák minden olyan hozzászóló kommentjét, aki az ő szélsőséges ideológiájukkal nem, ért egyet.

Ez egy diktatura sötét cenzúrája!


NE ÚGY LEGYEN IGAZATOK, HOGY KÖZBEN MINDEN MÁS VÉLEMÉNYT ELNYOMTOK!


Nincsenek rossz népek, csak rossz politikusok!


Sokáig voltam kénytelen élni én is egy több lakásos udvarban, ahol kénytelen voltam megismerni a cigányok vadabbik, szemetebb fajtáját. Na és?!!!

Mert vannak rossz tapasztalataim néhányukkal, most ostoba módon az összesre (vagy majdnem az öszesre) terjesszem ki a dühömet? Mi ebben a logika?


Valamelyik (enyhén szólva) felületes hozzászóló, másik hasonló topikban azt mondta, hogy minden népnek megvan a maga szemete.

Ezzel nyilván arra célzott, hogy szinte minden országban gyűlölnek egy, vagy több etnikumot, kissebbséget, rasszt.

Tehát akkor erdélyben, vajdaságban, felvidéken a magyarok a társadalom szemete? Kérdezem ezt azoktól, akik gyülölködnek, köpködnek egész népekre.

Jól esik netán külföldön, ha néhány kedves hazánkfia miatt a magyarokról elitélően beszélnek? Pedig ez bizony gyakran megesik erre-arra! Mert ott is vannak, akik általánosítanak!

Vagy kinek jó, ha sok lehetséges túrista azért kerüli el az országot, mert elterjedt a hír miszerint sok a csaló vendéglátós?! És most pl. a magyarok mocskáról beszélünk! Ennyit erről!

2008. júl. 17. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!