Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » A városiak általában beképzelt...

A városiak általában beképzeltek vagy csak a bajaiak ilyenek?

Figyelt kérdés

Én valahogy sose tudtam megtalálnia a közös hangot a bajaiakkal. 1-2 normális ember van de az összes haverom vidéki és a haverjaim is jobban falusiakkal haverkodnak.


Nem tudom hogy a városiak miért ennyire beképzeltek és barátságtalanok.


2011. okt. 24. 21:47
 1/7 anonim ***** válasza:
Én városi létemre jól megtaláltam az összhangot a falusiakkal a tanyasiakkal meg a városiakkal is. Baján nekem vannak rokonaim én jól kijövök velük. Én egyedül a pesti emberekkel nem tudom megtalálni az összhangot.
2011. okt. 24. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 AtyeszLL ***** válasza:
72%

Rossz emberrel beszélsz, ha folyton a bajaikkal vannak elfoglalva.


De van egy mondás: Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye.


Városi vagyok :-)

2011. okt. 24. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 AtyeszLL ***** válasza:
Nem tom átment-e a poén?!
2011. okt. 24. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
45%
Baja is vidék. Amúgy a vidékiek egyszerűbb emberek, úgy vettem észre. Én városi vagyok és nem vagyok barátságtalan, egyszerűen vannak igényeim társaság terén. Pl. nem barátkozom tipikus vidékiekkel.
2011. okt. 24. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Heckler ***** válasza:
Baja lakossága 37 ezer, tehát nem vidék. Ez egy város.
2011. okt. 24. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
91%

már bocsi a felháborodásért, de ha találkozol 1-2 kretén emberrel, hogy lehet kiterjeszteni azt az összes városi emberre? városi vagyok, reményeim szerint normális, nem nézem le, sőt, tisztelem a vidéki embereket, cserébe nem azt a sztereotípiát várnám, hogy 'minden városi bunó', amit már 200 helyről visszahallottam.


a városiak nem barátságtalanok, hanem távolságtartóbbak, mert egy 150.000-es településen nem ismer mindenki mindenkit. a boltban köszönünk, a velünk egy utcában/lépcsőházban lakónak köszönünk, ennyi, nem tartom bunkóságnak.


egyébként baja kisváros/nagyfalu, eléggé vidék.

2011. okt. 24. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

A volt osztályomban kb 15 bajai(városi) volt. Köztük kb 3 normális volt. Jól összetartottak de a vidékiekkel nemigazán barátkoztak.

Az ismerőseik akiket ott a suliba láttam elég nagy bunkók, beképzeltek voltak.

2011. okt. 25. 17:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!