Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért így van? Úgy érzem,...

Miért így van? Úgy érzem, hogy haszontalan vagyok az életben. Engem senki se becsül, max a családom és az Isten.

Figyelt kérdés
Az lehet a baj, hogy nagyon ronda vagyok, visszahúzódó, csendes lány. Ha például megyek a buszon, akkor a fiúk a nagymellű, szép lányokat eléjük engedik, elém meg bevágnak. Lehet, hogy igazuk van, de nem tudom. Én akkor miért vagyok? Ezt nem értem. Egy pasi sem lesz aki szeretni fog. Bocsánatot kérek mindenkitől, hogy ezzel terhelek titeket, de valakinek ezt el kellett mondanom. Teljesen megértem, ha bunkó megjegyzéseket tesztek, nekem már úgyis mindegy.
2009. nov. 26. 17:51
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Te jó ég!Ne gondolkodj már így magadról!Attól még hogy nem felelsz meg a mai test ideállnak, attól még tuti hogy nem vagy ronda!!De ha linkelsz egy képet, akkor erről még inkább meg tudlak győzni:)

NINCS igazuk!Azok a pasik akik csak a "szép"(mert ez relatív) lányokat engedik előre, azok egyszerűen bunkók!Örülj neki hogy nem okoznak csalódást neked!És lesz olyan pasi, akinek tetszel!Hidd el!Én soha nem voltam egy nagy szám, engem se vettek észre nagyon, most mégis egy olyan férfi a férjem, aki a társaságunkba eléggé "menő" vagy hogy is mondjam, szóval hajtottak rá egy páran.De neki én tetszettem meg, pont azért mert nem vagyok nyomulós hülye liba.

Amúgy biztos vannak értékeid, mind külsőleg, mind belsőleg!Koncentrálj ezekre, ezeket kamatoztasd!Így azt fogod elérni, hogy értékes barátaid lesznek!

Nem kell feltétlen beleilleni a tömegbe, ezt hamar meg lehet unni:)

Szóval fel a fejjel:)

2009. nov. 26. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
köszi, egy kicsi megnyugodtam. Csak azért tettem fel ezt a kérdést, mert ez nekem nagyon rossz érzés. Amúgy tényleg nem vagyok szép. 15 vagyok, és még barátom sem volt, sőt még senkitől sem hallottam vissza, hogy valakinek tetszenék.
2009. nov. 26. 18:11
 3/14 anonim ***** válasza:
96%

Ne foglalkozz a modern világ degenerált értékrendjével, degenerált ízlésével. Az, hogy esetleg nem felelsz meg a mai ideálnak, nem jelent semmit, az ideálok amúgyis változóak koronként.

Visszahúzódó és csendes vagy? Ez inkább előny, legalábbis a normális férfiak szemében. Hogy ronda vagy? Relatív, az egyiknek az vagy, a másiknak már nem. Olyan nincs, aki mindenki szemében ronda.

Ne aggódj amiatt, hogy nem lesz majd férfi aki szeretni fog, mert úgy is lesz. Ez nem kegyes hazugság, hanem tény. Matematikai tény, de majd úgyis rájössz.

És hogy miért vagy? Erre mindenki mást mondana. Én azt mondom, hogy a nemzetedért, Istenért, a családodért, és azért, hogy egy napon anya legyél, aki tovább adja a magyarság örökségét. Tudom, hogy ez most nem vigasztal, és azt is tudom, hogy a modern emberek az én válaszom fogják a legjobban lepontozni, de nem baj, többnyire az igazságot sosem szeretik hallani az emberek.

2009. nov. 26. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Az a lényeg, hogy találd meg önmagad, legyen egyéniséged, ne játssz meg semmit, légy természetes, élj az elveid szerint.Ha önmagad adod, az előbb-utóbb meg fog tetszeni valakinek.A lényeg, hogy legyen stílusod.Ne foglalkozz és ne keseregj ezen.Ha jönnie kell, el fog jönni a szerelem.
2009. nov. 26. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Ugyan, az nem jelent semmit!!15 évesen sokszor azt éreztem hogy a közröhej tárgya vagyok. DE tényleg, nem azért írom, hogy megnyugtassalak!Voltak "menő" csajok az osztályomban,velük akartam barátkozni, rájuk akartam hasonlítani.Aztán egy kétszer kicsit beégtem, nem jöttek össze a próbálkozásaim, így nem erőlködtem. Jól éreztem magam a társaságomban, és azt vettem észre hogy elkezdtem "népszerűbb" lenni.Most már utólag tudom, hogy azért, mert megtaláltam a helyem, nem másokat majmoltam, így megnőtt az önbizalmam, sokat nevettem, és olyan fiúknak is feltűntem, akik addig a menő csajok után mentek.Persze nem érdekeltek akkor már, és jó volt érezni hogy magamért jöttek oda hozzám beszélgetni, és hogy mondhattam nekik nemet, bármilyen rossz érzés nélkül. De persze nem egyik napról a másikra alakultak így a dolgok, meg így is voltak nálam "menőbbek" meg akik nem bírtak, de nem érdekelt. Nekem azzal is nehezen sikerült megküzdenem, hogy a húgom sokkal sokkal népszerűbb volt nálam a suliban.De egy idő után az sem érdekel.Aztán a fősulin én voltam a csoport egyik mozgató rugója, úgy érzem ezt minden nagyképűség nélkül írhatom, és hihetetlen jól éreztem magam.

Szóval a lényeg az, hogy fiatal vagy!Alakulóban van a személyiséged, ne hagyd hogy lenyomjanak, hanem azzal foglalkozz ami érdekel, és ne vesztegesd arra az időd, hogy a "menőknél" próbálsz bevágódni!

Nevess sokat az igazi barátaiddal, amiben jó vagy, azt ne szégyelld, hidd el jól fogod érezni magad!Ja és soha de soha ne hagyd, hogy ezek a negatív érzések lenyomjanak!Tudom nehéz, de túl leszel rajta és élvezni fogod a sulis éveket:)

Első válaszoló voltam,egy 25 éves lány:)

2009. nov. 26. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

15 évesen én is így éreztem...engem a pasik kimondottan bántottak,cikiztek,csúfoltak egész kiskoromtól mert kövér is vagyok meg különc is... aztán egyszer úgy voltam vele, h szarok az egészbe, akkor is önmagam leszek és élvezni fogom az életet és mindenkire mosolyogtam és és mindenkivel beszélgettem...és láss csodát, amint én kinyíltam, kinyílt a világ is :) szóval amit magad körül látsz, az csak egy tükör, neked kell előbb változni, és akkor minden más is változni fog körülötted...érdekes módon 17-18 éves koromra a különcségem már nem a csúfolás tárgya volt, hanem az érték amire felfigyeltek az emberek (és a pasik :) )...pedig ugyanolyna kövér voltam...mégis elkezdtem megtetszeni a fiúknak...a kisugásrzás a legfontosabb, hogy te hogy érzed magad belül és mit mutatsz a világnak...azóta egy népszerű lány vagyok, akit mindenki szeret, nincs egyetlen ellenségem se, de van helyette egy imádnivaló vőlegényem :)


20/L

2009. nov. 26. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Én is elég csendes és visszahúzódó vagyok, a külsőmmel nincs gond,de ilyen vagyok. Sztem ha változtatnál a külsődön,akkor is ilyen maradnál,ezt fogadd el,de ha nem érzed jól magad,változtass magadon,mert kiegyensúlyozottabb leszel.
2009. nov. 26. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Ja, hogy 15 vagy ezt nem tudtam, ebben az esetben módosítom kicsit: tudod mennyit fogsz még változni mire mondjuk 20 leszel? Nagyon sokat, és a környezeted is...ezek megint csak tények. 15 évesen felesleges ilyeneken törni magad.

2. vtam

2009. nov. 26. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:

Fura :DÉn minden lányt magam elé engedek buszon mindenhol...

Nekem nem a szőke nagymelló csajok jönnek be full átlagos csajokat szeretem nagyon ettől még lehet szőke de legalább eredeti:)Biztos lessz pasid ez 100%Láttam én már ronda srácot gyönnyörű lánnyal és mindig figyeltem hogy pont azoknak a csajoknak nincs semmi izlésük:DÉn nemvagyok ronda és volt aki helyesnek tartott sőt még barátNŐIM is voltak.Mégis megmaradok csendes fiunak nemszeretem a fejhajtást stbbbb...és én még meg is bámulom az embereket kitapasztalom őket.A család amiért érdemes meghalni én pl így vagyok vele.Isten meg semmire nemjó már azért is őt köszöngetik mert süt a nap nevetséges..Bocsi a vallásos emberektől!És ez hogy ilyen vagy aztjelenti hogy érettebb vagy a kortársaidnál és ez remek dolog.hiddel nemkerülsz bajba stb...éltem én már kicsapongó életet és meg is ittam a levét..Remélem segíthettem és másképpp gondolod majd

17/F!

2009. nov. 26. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:

oppsz:Dűűűű

én voltam utcsó:D

17/F

2009. nov. 26. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!