Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » A végzet ereklyéi sorozatnak...

Pancsa:) kérdése:

A végzet ereklyéi sorozatnak vannak további részei az Elveszett lelkek városa után? Ha van, mi a címe és megvásárolható valahol?

Figyelt kérdés
Cassandra Clare írta a sorozatot

2013. dec. 29. 17:20
 1/5 anonim ***** válasza:

City of Heavenly Fire - jövő májusban jelenik meg angolul.


Egy kiegészítő könyv: The Shadowhunter's Codex


[link]

2013. dec. 29. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszi :) magyarul nem tudod mikor jelenik meg? :)
2013. dec. 29. 18:05
 3/5 anonim válasza:

az utolsó rész most jelenik meg külföldön de a magyar kiadásra sem kell már sokat várni, szerintem 1 hónapon belül kiadják nálunk is :)

van még Cassandra Clare-nek egy másik ugyanilyen árnyvadászos sorozata ami a 19. században játszódik de szerintem milliószor jobb mint a Csontváros !! címe: Pokoli szerkezetek trilógia / az angyal, a herceg, a hercegnő/

Jó olvasást ;)

2014. máj. 24. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Igen, lesz, még jópár.


érdemes elolvasni az előzményt is (angyal, hercegnő, herceg), mert összefüggenek.

2014. aug. 26. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 BigBerry13 válasza:
Már megjelent a Mennyei tűz városa, láttam a libriben vagy az alexandrában, nem emlékszem melyikben. De nekem nagyon tetszett.
2015. febr. 7. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!