Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ha egy magyar és egy cigány...

Ha egy magyar és egy cigány lány verekszik, miért mindig a cigánylány nyer? Mitől olyan kemények?

Figyelt kérdés
Elég sok ilyen verekedést láttam már, egy az egy ellen, de mindig a cigánylány volt a keményebb és erősebb, a magyarnak esélye sem volt sajnos. A legtöbbször nem is hajhúzásos bunyó volt, hanem legfőképp gyomorra mért ütésekkel és combra történt rúgásokkal törték meg a magyar lányok ellenállását. Mint aki tanulta, hogy kell az ellenfelet legyőzni. Többször még meg is alázta a cigánymagyar csajt. Miután szétverte, adott neki zsepkendőt,h törölgesse magát és kérdezte, hogy fájt-e neki, mert kaphatott volna nagyobbat is ám.

2009. nov. 30. 00:56
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
Jól van. Olyan a nyakizmom, hogy nem tudsz velem mit kezdeni, akárhogy szorongatod a nyakamat. A legtöbb cigányra rá kell nézni, kisujjal kétszer átérem a nyakát. Na? Örülünk?
2009. dec. 2. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 A kérdező kommentje:
Nem, Jules, nem örülünk.
2009. dec. 5. 16:22
 13/29 anonim ***** válasza:
Az jó, mert az egészből annyi ha igaz, hogy rájuk kell nézni :) Persze nem mind csap akkora zajt :)
2009. dec. 7. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
A cigánylányok nagycsaládosok tehát már elég korán elkezdődik a csajok között a hajtépés és ezért elég gyakorlottakká válnak,amíg a magyar csajoknak egyszer kétszer kell megvédeniük magukat kiskorukban, a roma csajoknak ez mindennapos tehát a későbbiekben persze hogy előnyük van egy magyar csajjal szemben.Persze azért általában a cigány csajok sem a magyar "alfa" csajokat verik el hanem inkább azt aki gyengébb mind ők.Bár van egy csaj akivel régen jóba voltam és hozzáment egy cigányhoz,a csaj amúgy nagyon kemény volt magyar létére mondjuk sokat sportolt vizilabdázott stb. amíg nem volt meg az esküvő nem is volt baj de úgy három-négy év után láttam a csajt egy cigány csaj mellett,mondjuk ha nem látom el se hittem volna a cigánycsaj úgy parancsolgatott neki és úgy alázta hogy az már tényleg durva volt,mondjuk szerintem itt nem az egyben zajlott a küzdelem hanem a sok lúd disznót győz lehetett inkább bár nem tudom pontosan de az biztos hogy a ki az úrnő a házban az egyértelmű volt mindenki számára.
2010. jan. 4. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod! Sztem ez áll nagyon közel az igazsághoz. Biztos , hogy gyerek koruktól kezdve verekszenek egymással, a fiútestvérekkel, sok fogást elleshetnek egymástól. A magyar lányoknál ez biztos nincs meg. Aztán, ha szemtől szembe kerülnek, a magyarnak a szája jár, a cigánynak a keze is mellé. Az is bizos ,h nagyobb az önbizalmuk és kegyetlenebbek is. Azt a kemény magyar csajt is megtörték, akit írtál. AMúgy fiú vagy vagy lány?
2010. jan. 5. 21:45
 16/29 anonim ***** válasza:

Szia!

Az utolsó vagyok.Igen jóval több rutinja van a roma csajoknak és tényleg keményebbek amíg a magyar csajok általában pofozkodnak azok már ököllel mennek egymásnak,persze itt nagyban függ attól is hogy milyen cigányokról beszélünk,mert mondjuk az úri cigányoknál már nem biztos hogy sokkal több előnye lenne a cigánycsajnak.

Ha gondolod írj privibe.

Amúgy fiú!

2010. jan. 7. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Valóban az lehet, hogy ők sokkal agresszívebbek és ököllel mennek egyből, a magyarok meg hajat tépnek vagy még azt sem. MEg szkanderba is jobbak sztem, legalábbis amiket én láttam, az alapján mondom.
2010. jan. 28. 18:56
 18/29 anonim ***** válasza:
Erre a szkanderes történetre kíváncsi lennék leírnád mit is láttál pontosan?És kíváncsi lennék arra is hogy kb.milyen alkatú csajok voltak,és az a bizonyos magyar csaj mennyire volt erős jellem?
2010. jan. 31. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
Az is megeshet ám, hogy a nagyhangú, fogatlan boszorkány anyjuk a kezükbe adja a munkát, attól olyan kemények. Dicsekedni persze nem fognak vele, meg esélyes, hogy 16-tól kezdve gondoskodnak róla, hogy legyen kinek lepasszolni a lavórban mosogatást és társait. Keserű dolgok ezek.
2010. febr. 5. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
cigók úgy terrorizálnak ahogy kedvük tartja, igazság ez. Bár én jóban vagyok a neveltebbel és neveletlenebbekkel. És azt itt olvastam valahol a válaszok közt, hogy veleszülelett harci tudásuk van vagy mik. van ebbe igazság. Mert ezek Indiából jöttek, ha jól tudom, és ott a falusiaknak, mindíg hamar megkelett tanulni megvédeni magukat az ókorban és a középkorban, főleg a férfiak akik akkoriban mindíg vadászok vagy katonák voltak, megkelett védeni magukat a leopárdoktól, tigrisektől.
2010. júl. 20. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!