Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ha egy magyar és egy cigány...

Ha egy magyar és egy cigány lány verekszik, miért mindig a cigánylány nyer? Mitől olyan kemények?

Figyelt kérdés
Elég sok ilyen verekedést láttam már, egy az egy ellen, de mindig a cigánylány volt a keményebb és erősebb, a magyarnak esélye sem volt sajnos. A legtöbbször nem is hajhúzásos bunyó volt, hanem legfőképp gyomorra mért ütésekkel és combra történt rúgásokkal törték meg a magyar lányok ellenállását. Mint aki tanulta, hogy kell az ellenfelet legyőzni. Többször még meg is alázta a cigánymagyar csajt. Miután szétverte, adott neki zsepkendőt,h törölgesse magát és kérdezte, hogy fájt-e neki, mert kaphatott volna nagyobbat is ám.

2009. nov. 30. 00:56
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
45%

Azért kíváncsi lennék arra,hogy a te általad leírt verekedésekben, a cigány csajok vajon egy kor,és súlycsoportba voltak-e a magyar csajokkal?

És,hogy ezek a magyar csajok akik bent voltak a bunyóba,első bunyójuk volt-e,vagy már verekedtek többször is,és milyen eredménnyel?

2011. nov. 30. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
100%
Mert legtöbbjük ilyen környezetben nő fel, hogy állandóan csépelik egymást, mint az állatok, persze válogatott káromkodások közepette.A magyar embernek nincs ilyen gyakorlata a verekedésben, hacsak nem űz valami önvédelmi sportot.Meg lehet, hogy nem is meri olyan emberesen pofán verni az ellenfelét,hogy hét napig forog utána a tengelye körül.A cigány meg nyilván ezen nem gondolkodik, ahogy általában más dolgokon sem.
2012. jan. 5. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 A kérdező kommentje:
Utolsó lehet igazad van...
2012. jan. 5. 12:38
 24/29 anonim ***** válasza:
100%

Nem konkrétan ide tartozik, de azért leírom.

Én magyar srác vagyok, és sok cigánnyal verekedtem már.

Nem vagyok rasszista, magyarokkal is volt már dolgom.

Többször volt már olyan hogy sokan álltak körbe, és ha nyerésre álltam már jött hátulról a másik. Emiatt ha cigánnyal van balhém, és van több cigány a közelben alapból próbálok figyelni mindegyikre. Sose lehet tudni mikor csapnak tarkón hátulról egy sörösüveggel. Szóval alapból sokkal nehezebb úgy verekedni hogy figyelned kell azokra is akik körbe állnak. De egyébként szerintem semmivel se keményebbek. Talán egy kicsit durvábbak. De ha kapnak párat az nekik is épp úgy fáj:)

2012. szept. 19. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
Első válaszoló,hol élsz,a Rózsadombon?remélem jól megagyal és kirabol egy banda cigány,csak mert ennyire véded őket!Ki kéne főzni mindet
2013. máj. 2. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 Hinata-chan ***** válasza:
78%

Hülyén van feltévve a kérdés, helyessebben úgy lenne, hogy "ha egy magyarlány és cigánylány verekszik, álltalában a cigány jön ki győztesen ? ha igen, miért ? Ha nem, miért nem ?

Engem például megvert egy lány, aki nem volt cigány, igaz adtam én is neki de attól még ő győzött. Ha verekedés, a primitivebb győz mindig és nem mindig a cigány a primitivebb láthatod.

2013. máj. 3. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 A kérdező kommentje:
Utolsó te cigány vagy és magyar vert meg?
2013. máj. 3. 23:33
 28/29 Hinata-chan ***** válasza:
57%
igen
2013. máj. 4. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
100%
A cigók szimplán jóval erőszakosabbak.
2014. okt. 18. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!