Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy emberek...

Miért van az, hogy emberek között sokkal magányosabbnak érzem magam, mint egyedül? Tudtok erre valami magyarázatot?

Figyelt kérdés
2009. dec. 1. 19:39
 1/8 anonim ***** válasza:
szoktál beszélgetni velük?
2009. dec. 1. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Nem igazán. :DDD


Igazából valami furcsa zárkózottság szerepel a személyiségjegyeim között,ami elszeparál a többiektől.Nem direkt van,nem tudatos... egyszerűen van.Sokszor úgy érzem,mintha én egy külön világban léteznék... nehéz ezt elmagyarázni,mert hosszas befordulás eredménye.Mondhatni évek munkája. :D Tudom,hogy nagyon nem jó,de úgy érzem,már képtelen vagyok kijönni belőle.

2009. dec. 1. 20:17
 3/8 anonim ***** válasza:

szerintem úgy érzed, h nem figyelnek rád, nem vagy fontos nekik, ezért a kedvetlenség..


mindenképp neked kell közelíteni. próbálj először csak figyelmes lenni velük, segíts nekik, ettől majd jobban érzed magad, mert tudod:

adni jobb, mint kapni :)

és közeleg a karácsony is, most gondold el, a sok öreg egyedül ,magányosan tölti az ünnepeket, milyen szörnyű lehet.

te pedig emberek közt lehetsz, van ugye családod, mennyivel boldogabb lehetnél, ha nem zárnád ki őket az életedből :)

2009. dec. 2. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Hagyd őket, legyenek olyanok, amilyenek. Csináljanak, amit épp akarnak. Mókás lesz, ekkor kezdik rendesen hiányolni a közreműködésedet.
2009. dec. 2. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Szerintem még nem találkoztál oan emberekkel, akik felkeltették volna az érdeklődésedet.Vagy ha igen ,akkor pedig nagyon kevéssel!!!!!Sokszor vagyok én is úgy ,hogy nagyon sok ember vesz körül s mégis 1 dül vagyok!!!!Én csak annyit tok erre monndani ,hogy hidd el többet ér,ha 1 oan embert próbálsz találni aki oan minnt te.Ien esetbe töbet ér 1 ember minnt 1 egész csoport!!! Tudom ,hogy könnyü nekem monndani ées tanácsot addni de szerintem létezik méeg oan ember aki 1 kicsit személyiségileg oan mint te!!!!
2009. dec. 2. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

OFF

16:28-as

Miért rövidítesz, ha máshol meg több betűt írsz, mint ami nyelvtanilag helyes lenne? :)

Na, nem kötekedni akarok, de kissé zavaró, ahogy írsz, vagy inkább érthetetlen...

:/

2009. dec. 2. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
19:10-es te pedig szerintem nem azzal kellene foglalkozz ,hogy hohy írok,hanem ,hogy a válaszra válaszolj!!!Másképp én próbálok segíteni és nem hülyeségekkel foglalkozzni és mással kötekedni!!!!
2009. dec. 2. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Kárdező amiket ír,ezzel a mintha külön dimentzióban létezne,csak látja a többieket dolggal nagyon együtt tudok érezni, nálam is így van.Olyan fickó vagyok aki optimálisan néz ki,igényességre törekszik,évek óta eddzek, szóval szeirntem nem külső alapján való kiközösítésről van szó,sokan elismertek ugyanis.Arrol van szó,hogy régi emlékek rossz tapasztalatok, lelki törések,pszichés zavarok,elidegenedés másoktól, nincs kedvem közeledni senkihez, olyanok a többiek mint a hangyák kb.annyira tünnek érdekesnek. Valahol zavar,hogy nem élvezem az életet,de az egyedüllét meg nem zavar,mert nagyon hozzászoktam,és kimondottan idegesít ha egyszerre sokan dumálnak hozzám bizonyos körülmények közt. A mási kmeg,hogy szórakozóhely nélam kizárva.Baráti köröm sosem alakult ki,mert nem volt olyan társaság és egyéb okok.huszon akárhány évesen meg már ékső kialakítani,vagy van akkor már egy berögzött közeg,vagy nincs,és kiesik az ember az ilyesmiből szerintem. nem akkora gáz. Kettős érzés. Sokat segít az internet, néha pár órára egykét fórum is jól jöhet,habár ott jobban lehet stílusban hozzánk illő egyént találni, utcán,plázafolyosón csupa közönyös pofa van.
2010. szept. 19. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!