Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Le kell nézni valakit azért,...

Le kell nézni valakit azért, mert tiszteli a nőket? Engem így nevelt Anyám, a barátaim meg röhögnek rajtam, hogy "túl udvarias" vagyok, meg hogy figyelek rájuk.

Figyelt kérdés
Mielőtt még kapok olyan válaszokat, hogy nőies, meg meleg vagyok, hangsúlyozom, hogy nem erről van szó. Csak nem vagyok egy hímsoviniszta barom mint a barátaim nagy többsége.
2009. dec. 4. 17:20
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Én nőként mondom, hogy ezzel nincs semmi baj :)
2009. dec. 4. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

óh b@sszus de jó h akadnak még ilyen álompasik:)) nem lenézni kell téged, hanem felnézni rád!! kár h odajutott a világ h aki tisztelettudó azt már nőiesnek tartják:(

L19

2009. dec. 4. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:
100%
Tök KORREKT, de azért buz.nak se kell lenni. Maradj az udvariasság határain belül.
2009. dec. 4. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ha emellett férfias vagy, akkor ezzel semmi gond nincs, sőt. :D Örülünk az ilyen embereknek! :)
2009. dec. 4. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon ritka az olyan férfi aki tisztelt tudó. Marad ilyen amilyen vagy. A barátaiddal meg ne foglalkozz ezen a téren. Őket még sok csalódás fogja érni ez miatt.
2009. dec. 4. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:
100%

Egyetértek minden előttem válaszolóval.

Én 'halkan' meg szoktam jegyezni ha egy pasi pl bevág előttem az ajtónál :D

18L

2009. dec. 4. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
sztem ilyen apróbb dolgok már nagyon jól esnek. pl a 10 fiúból 2 enged előre az ajtóban, segít cipekedni, esetleg viszi a táskám, tehát illedelmes. nagyon jól esik, sztem ez nagyonnagyon jó!!
2009. dec. 4. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Én mindig illemtudóan viselkedem, nem csak a nőkkel szemben. Igazából egy nagy barom az, aki azt hiszi attól nagy kemény ember, ha egy csaj előtt bevág a sorban illetve egyéb apróságok...
2009. dec. 4. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Ne foglalkozz a barátaiddal. Egy nő előtt az a plusz pont, ha udvarias vagy velük. Nekem, mint nőnek, nagyon jól esik, ha előreengednek stb. :D
2009. dec. 4. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Van egy osztálytársam, előre enged az ajtónál! Mikor meglátta a képem, nem tudta mi bajom! Annyira meglepődtem, évek óta senki nem engedett előre, max párom. :D


20/N

2009. dec. 5. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!