Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hova mentek azok az árusok,...

Hova mentek azok az árusok, akik pár hónapja még a Novák piacon árultak?

Figyelt kérdés
Hol találok én még ilyen piacot, ami a Keleti mögött volt (Verseny utcai piac)? Pecsásat,Józsefvárosit és Kőbányait nzétem, de ott új dolgokat árulnak. Ecserin meg bútorokat. Ócska, bolhapiac merre van Pesten? Hova érdemes menni? Az árusok hova költöztek?
2009. dec. 6. 11:31
 1/3 anonim ***** válasza:
Csatlakozom a kérdés feltevőjéhez: engem is érdekelne, hogy még egy ilyen sok hasznos holmit (kinek mi), árusító piacot hol lehet találni?
2010. jan. 27. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Ez ugy látszik titok marad:(Engem is érdekelne,hová tünt az a sok ember?Biztos árulnak valahol,hisz ebböl éltek.Bárkit kérdezek senki nem tud semmit....
2010. márc. 13. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 briu válasza:

A Városligetbe a Közlekedési Múzeum és a Pecsa közötti fás területre, végig a Városligeti körút mellett.

Persze ez nem egy hivatalos bolhapiac. Szombat-vasárnap kora reggeltől kora délutánig vannak kint az árusok, amikor a Pecsában is tart a "hivatalos" bolhapiac.


Az Erzsébet Királyné úti troli végállomáson is szoktak lenni, hasonló zsibis árusok, illetve az Örs vezér terén az aluljáróban.


Eltartott egy pár évig mire rájöttem, mostanában nem jártam nagyon bolha piacra, de remélem segített az infó!

2013. aug. 2. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!