Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért ilyenek az osztálytársaim?

Miért ilyenek az osztálytársaim?

Figyelt kérdés

Soha nem volt még pasim valahogy én vagyok az egyetlen az osztályból akinek nem volt eddig 10-20 pasija.A legjobb barátnőmmel voltam sülve-főve csak mi értettük meg egymást mert a többi lány pasizott, bulizott és még sorolhatnám (megvan a véleményem az ilyenekről...).Mi viszott hülyültünk és jól megvoltunk.Tavaly viszont lebetegedtem a tanév utolsó 2 hetén.A barátnőmmel egész nyáron nem beszéltünk ami furcsa volt mert hiába kerestem lerázott.Mire visszamentem ő lett az osztály középpontja és azóta is az.Pasizik, bulizik, iszik és mmársemmit nem tudok vele megbeszélni.Külsőre is teljesen megváltozott meg se lehet ismerni.Beletörődtem mert ha ő így boldog akkor rendben elfogadom bár nehezemre esik.Egy ember volt még akivel nagyon jöban voltam és 3 éve 'beleszerettem'.De úgy látszik félreismertem..Miután a barátnőm ilyen lett folyton a nyakán lóg, ajándékokat vesz neki, becézgeti.Fáj reggelente felkelni és úgy suliba menni hogy tudom hogy ez fog menni egész nap.Velem tök bunkó lett és nem értem miért..Sajnos próbálok kiszeretni belőle de akárhányszor csak látom őket rámtör a sírógörcs.Csak az én osztálytársaim ilyenek? Úgy érzem nincs helyem köztük mert plázacicákból és bunkókból áll.Nem vagyok csúnya, elég szépnek mondanak, mindig mosolygós, vidám vagyok és mindenkivel rendes és segítőkész.Az egyetlen bajom hogy talán túl csöndes.Mégse tud befogadni az osztály.Mi velem a baj?

14/l



2014. febr. 4. 17:53
 1/7 anonim válasza:
100%
nekem is hasonlo a problémám ,az egész osztálybol nekem nem volt csak pasim és még nem is csokoloztam .Vékony vagyok nem vagyok csunya ,jo nem vagyok egy szépség mer fiusan oltozkodok és soha nem festettem magam .....Igazábol volt 2 fiu aki akart velem járni és nem is néztek ki rosszul de nemvoltam beléjuk szerelmes ezért megmondtam nekik oszintén.Egy csomo osztálytársam ugy jár fiuval hogy nem is szerelmes belé csak hogy meno legyen azér jár a fiuval ,most komolyan ez normális ?? ...meg azt is birom hogy csak azok a csajok jook akik agyonra festik magukat és tobb mint 10 fiuval jártak...rosszul vagyok az ilyenektol ! ....14/L
2014. febr. 4. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Detto ugyanez! Tavaly velem is akart járni 2 fiú de nem voltam beléjük szerelmes.És nálunk is mindenki úgy jár a másikkal hogy senki nem szerelmes a másikba.Szerintem ez kicsit sem normális..
2014. febr. 4. 19:30
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Már megválaszoltad a kérdésed, mivel az osztályt egy csoportként kell elképzelni, a csoportokban vannak bizonyos értékek, amik normákat képeznek (egyszerűbben szabályok, de ez nem teljesen igaz, de így könnyebb elképzelni). Szóval úgy tűnik, hogy az osztályodban az általad leírt stílus mind viselkedésre és öltözködésre érvényesül. Te ebből kilógsz, mivel csendes vagy és nem arról beszélsz, hogy 10-20 pasid volt már (amit azért ne feltétlenül higgy el az osztálytársaidnak). Ezért az osztályod nem fogad el teljes rangú tagként. Ezért érzed azt, hogy nem fogadnak be. Azonban az a véleményem, hogy mégis jól csinálod, mert lehet, hogy most nem fogadnak be, de idővel az értelmes fiúk fel fogják benned ismerni azokat az értékeket, amiket mindenki keres (megbízhatóság, intelligencia, szépség, ami egy életre jó társsá tesz). Csak most még fiatal vagy, most nem ezek az értékek dominálnak a te korosztályodban.
2014. febr. 4. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi ez jólesett:)
2014. febr. 5. 20:27
 5/7 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, nem csak nálad van ez. Mi rohadtmód be vagyunk klikkesedve.. de nagyjából nálunk is vannak az "5pasimvoltmár" típusú csajból, meg a "mármegintelmentatipszmikszemneszóljbe" típusú fiúkból. Ahogy a korodat elnézem, 8-os lehetsz, úgyhogy ne aggódj, már csak pár hónapot kell kibírnod. Egyébként próbálj meg más osztályokból barátkozni (évfolyamból, vagy akár alsóbb osztályokból is, főleg ha van köztük ovistársad, vagy az utcában lakó). Általában nekem is beszólnak, mert még nem volt pasim, nem csókolóztam, meg ronda vagyok, meg hülye, meg ne szóljak bele, bla-bla-bla, meg hogy gyerekes vagyok amiért szeretem az animéket meg ilyenek, de ezeket hagyd figyelmen kívül. Egyik barátnőmnek volt fiúja, na ő teljesen éretlen volt egy kapcsolatra. Én nem tudom magamról, hogy mennyire vagyok érett ehhez, de van egy elvem, miszerint "általánosban nem lesz egy fiúm se", mert nem látom értelmét, nagyon ritka az, hogy hosszútávú lenne, és nem csak menőzésből van, hogy "nekem már ő is megvolt". Hidd el, ha mész majd gimibe, ott valószínűleg jobb lesz. És ha teheted, ne hagyd ki a gólyatábort se, mert sok "rémhír" megy róluk, meg a hülye amerikai filmek mind katonai kiképző tábornak állítják be őket, de egy bnőm már volt, és azt mondta nagyon megbánta volna ha nem megy. Sok sikert! :)
2014. febr. 21. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Szia! Igen 8.-os vagyok.Várom már a gimit meg minden de az osztálytársaim kezdenek most megváltozni hogy csak pár hónap van és ez jó meg minde de egyre jobban félek hogy fáj majd ha otthagyom őket.Még mindig vannak bunkók de mintha hirtelen mind megváltoztak volna 1-2 hete és most sok új barátom van.Ráadásul van 1-2 fiu az osztályból akik nem is annyira éretlenek:)

De azért köszi a segítséget!(és én is odavagyok az animékért és mint kiderült még 2-3 osztálytársam is nagy fan ők már évek óta nézik és több százat láttak már:D)

2014. febr. 21. 17:41
 7/7 anonim ***** válasza:
Én emiatt azért nem izgulok, mert akivel annyira jóban vagyok, azzal úgyis tartani fogom a kapcsolatot, a többiek meg nem hiányoznak majd :)
2014. febr. 24. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!