Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Osztálytársaim nagy része...

Osztálytársaim nagy része 33-34 évesen még mindig diszkóba jár, mi erről a véleményetek?

Figyelt kérdés
Most volt 15 éves érettségi találkozónk. 34 főből 3-nak van gyereke csak. 14-16 emberrel pedig rendszeresen összetalálkozok a pesti szórakozóhelyek egyikén. Beszélgettünk erről, hogy nagyon nehéz kiszállni az éjszakából. Nem gáz szerintetek?
2013. aug. 25. 23:01
 1/9 anonim ***** válasza:
68%
Tipikus ítélkezős kérdés, ha nekik így jó miért lenne gáz. Nem mindenkinek az az életcélja, hogy szüljön.
2013. aug. 25. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Én is így élek, csak azt hittem ilyen idős koromra már megkomolyodom.
2013. aug. 25. 23:04
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Miért lenne gáz? Nincs gyerekük, nincs családjuk és élik az életüket.. Vagy 30 éven felül nem lehet szórakozni vagy mi??
2013. aug. 25. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
87%
Felelősségtljesen gondolkodni és nem vállalni gyereket, ha nem érzel magadban vágyat rá, csak mert szokás, sosem gáz.
2013. aug. 25. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

még csak 26 vagyok, de már én is ettől rettegek. elhatároztam, h csak akkor lesz gyerekem, ha már nem a buli vonz, mi több, halálosan unom a szórakozást. sajnos ez az idő még nem jött el, de ha elérem a 30at, akkor kényszeresen beszüntetem a partytimeot, és szülök. elvégre a végtelenségig nem húzhatom.

mondjuk még mindig jobb ez az életforma, mint ahogy a prolik csinálják, hogy 20 évesen már 2 gyerek sír a lábuk alatt, ők meg nulla karrierrel, nulla valódi élettapasztalattal lehúzhatják a rolót.

2013. aug. 25. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

A szüleim is jártak..

Az volt a ciki hogy én még nem mehettem 16 évesen de ők még jártak..


26/n

2013. aug. 26. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha diszkó alatt kizárólag az agyatlan tücctücc helyeket értjük, akkor bármilyen életkorban gáz, de ha beleértünk minden olyan szórakozóhelyet, ahol nem élőzene van (mert ez a diszkó eredeti definíciója), akkor semmilyen életkorban sem gáz.
2013. aug. 26. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Miért ne? A diszkó lényege nem az, hogy a tinik, kereskedők bűnbrlangja legyen.
2013. aug. 26. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én mindig azt láttam hogy a szüleim sosem szórakoztak. 22 év alatt egyszer sem mentek el sehova. Még egy moziba se. Csak a gyerekek meg a háztartás. Most hogy már felnőttünk, mindkettőnek kapuzárási pánikja van. Fent vannak minden társkeresőn, vagy egy rakat kamu facebook profiljuk és mindketten félreqrnak. Ez elég riasztó látvány. Inkább járok bulizni életem végéig.
2013. aug. 29. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!