Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért ilyenek velem az osztály...

Miért ilyenek velem az osztálytársaim?

Figyelt kérdés

Az osztáyltársaim állandóan bántanak, piszkálnak, szekálnak engem. Mindig azt mondják nekem, hogy nagyon csúnya vagyok, nekem soha az életben nem lesz barátom. Az egyik lány megkérdezte, hogy van-e barátom és egy fiú azt mondja hogy normális vagy ennek az izének, hogy lehetne már barátja?! Kiközösítenek, ha a tanár azt mondja üljek ő mellé akkor elkezdi vágni a pofákat hogy miért pont ő mellé kell ülnöm a többiek meg : "szegény" "tanárnő miért bünteti"?! Ez nagyon bántó. Nem vagyok se büdös nem öltözök furánsem, és nem tudnak egy kicsit sem szeretni. Olyanokat mondanak, hoyg ezt is biztos én találtam ki, mert énilyen vagyok, minden az én hibám, én vagyok a leghülyébb. Általánosban volt amikor megis vertek mert szerintük ocsmány vagyok. Miattuk levágadtam a majdnem térdig érő hajamat vállig, hogy hátha így jobb lesz. Lefogytam 60kg-ról 50kg-ra. Mindig beárulnak, ha 5 percet kések. Mindig megvándolnak, hogy hamisítok. A fb-re felraknak rólam képeket és sértő megjegyzéseket írnak alá. "Milyen szép vagyok".

15/L


2013. máj. 9. 18:22
 1/7 anonim válasza:
Mert látják rajtad hogy bánt téged, ha piszkának és nekik ez jóérzés. Én anno öngyilkos akartam lenni, mert szekáltak mert kövér vagyok, disznó vagyok és a többi. Most 8.-os vagyok, élek, és leszarom mások véleményét ;D Ne hallgass rájuk, mert ha hallgatsz, és látják hogy bánt, tovább fognak piszkálni :/
2013. máj. 9. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Eleinte nem törödtem velük, de mivel hallom hogy miket mondanak rólam nehéz nem odafigyelni.
2013. máj. 9. 18:30
 3/7 Roland299 válasza:
Van rólad fent valahol kép?
2013. máj. 9. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Itt nem? Nem is szándékozok felrakni képet.
2013. máj. 9. 19:07
 5/7 anonim ***** válasza:

Az önértékeléseden kell javítani, mert mindenhol meg fognak találni, amíg nincs. Tehát, kezdj el olvasni ilyen témájú könyveket, nagyon sokat, írj naplót. Foglalkozz olyan dolgokkal, amiket szeretsz. Próbálj ki művészeteket (a színjátszókör az élethelyzetek megoldásához is sokat segít, a rajzolás, kézműveskedés, írás, vagy mélyértelműbb könyvek olvasása is jó), sportokat, táncokat. Járj el esetleg pszichológushoz, de mindenképp keress könyveket ilyen témában. Ha már kezdesz megtelni pozitív gondolatokkal, mindenképp járj el valamilyen új közösségbe (fenti szakkörök akármelyike), ahol 'kamatoztathatod' magad. A sok új élmény, ember és pozitív visszajelzés méginkább segít majd hogy változtass magadon, stb. Menj el kozmetikushoz (szőrtelenítés bajusz, szemöldök, pattanások), vegyél korrektort, púdert, szempillaspirált, szájfényt, tanuld meg hogyan tudod kihozni magadból a legjobbat. Menj el fodrászhoz. Nézegesd a neten, milyen stílus tetszik, mi áll jól neked. Kombináld a ruhákat, nézegess sok divatfotót, katalógust, találd meg a saját stílusod, varrj, tervezz, csinálj egyedi nesszeszert/tolltartót, stb. Legyenek egyedi dolgaid, amikre büszke vagy. Miről vagy felismerhető? A mélylélektani dolgokat (intimitás, önmagunk elfogadása) olvashatod ugyebár akönyvekből, pszichológustól. Legyen egy közösség, vagy néhány osztályon kívüli barátnő/tesó, akinek mindent elmondhatsz, akikben megbízol. Ha már tényleg csak az osztálytársaid állnak a boldogságod útjában, válts sulit, ahol már magabiztosan sokkal könnyebb lesz a beilleszkedés. Nem kell sztárnak lenned, de legalább nem fognak szekálni. Jól tájékozódj a közösség 'minőségéről'. vannak sulik amik hírhedtek a szekálós klikkesedős utálkozós sznob diákokról, nos ide nem tanácsos menni, de a vallásos suliknak (ahol nem kell apácának lenni, tényleg) szinte mindig jó az osztályközössége.

15L

szerintem ha új életet akarsz kezdeni, mindenképp válts sulit, mert ők csak gátolni fognak!

2013. máj. 9. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Suli váltás már lehetetlen, mert félévkor áttakartam menni a kiválasztott suliba ahol ott olt 5 barátnőm és oda nem vettek fel. Régen olvastam, terveztem és jártam szakkörökbe, vartam. Ezeket nem kitalálom hanem ténlyeg foglalkoztam ezekkel. Sminkelem magam.
2013. máj. 9. 19:46
 7/7 anonim válasza:
engem is kiközösitettek ,bár engem csak a fiuk..rámakasztottak egy bizonyos gúnynevet,és mindenki ugyhivott(fiuk) ..egyszer szóltam az osztályfőnöknek,aki feljött beszélni a srácokkal..persze ők mindent tagadtak..ahogy az oszi kitette a lábát,és becsattant maga mögött az ajtó,mindenfelől a gúnynevemet orditották...azt éreztem ,hogy megakarok halni! minden reggel liftezett a gyomrom,amikor beléptem a suli kapuján.lassan már az egész suli ugyhivott...aztan talpraálltam..a lány osztársaimmal addig is joban voltam,aztan lassan minden lannyal baratsagot apoltam az osztalyban..az osztalyon kivul is eleg sok lannyal..naggyábol minden fiu leállt erről a gunynevekről,kivéve eggyet..de nem érdekel..csak a barátaimmal foglalkozom ..persze néha elsutnek egy két ""poént"" ezzel kapcsolatosan,de oda sem nézek,mintha nem is nekem mondanák..egy idő után abbahagyják,mert idegesiteni fogja őket a non reakció..amikor régen 'gyilkos ' pillantást vetettem arra aki a gúnynevemenn szolitott,azt mondtak,hogy hallgatok rá...na azóta leálltam!..ne törődj senkivel..szerezz normális barátokat ,mert ilyenek nem érdemelnék meg a te barátságodat,hidd el :)
2014. ápr. 1. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!