Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Szerintetek ciki, ha valaki...

Szerintetek ciki, ha valaki nem öregasszony, és banyavagonnal megy a Tescóba?

Figyelt kérdés
Autóm nincsen, és nem fogok egy 6-os ásványvizet a hónom alatt hazacipelni.

#ciki #bevásárlás #banyavagon
2014. febr. 12. 12:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
39%
Esetleg öltözz be öregasszonynak.
2014. febr. 12. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
69%

Ezert szeretek itt elni Daniaban, mert itt mindenki azt tehet, amit szeretne, nem szoljak meg erte. Otthon meg lesik egymast, hogy ki sovany, kover, mit vesz fel, hogy nez ki, mit eszik, mi van a kezeben,

Vidd nyugodtan a banyatankot, akinek nem tetszik, az igy jart!

2014. febr. 12. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
60%

Ahogy az elöttem szolo irta...Hat igen Magyarorszag....

Itt nemetben a fiatalok is azzal szambaznak vasarolni, othhon meg tuti kiröhögnek miatta.

2014. febr. 12. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Na épp ez az, igen, hogy mennyire praktikus, ha az embernek nincs kocsija, és én is láttam Velencében, hogy a fiatalok is azzal jártak, mert ugye ott nem nagyon lehet autóval közlekedni, és ők sem akartak cipekedni!
2014. febr. 12. 13:02
 5/11 anonim ***** válasza:
40%

Ugye? Magyarorszagon, ha sulyfelesleggel kimegyek a strandra, megbamulnak. A vilag tobbi orszagaban pedig siman nem foglalkoznak vele. Sajat maguk dolga helyett mindig a masikat lesik.

Bocs az offert.

2014. febr. 12. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
50%

Nem ciki.

Dánia meg tök cool lehet, csak egy rakat kutyát irtanak ki, mert 'harci fajta' meg zsiráfokat gyilkolnak, mert az állatkert igazgató épp úgy döntött. Bárcsak én is ilyen csodálatos országban élhetnék.

2014. febr. 12. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
43%

5. A strand is olyan hely otthon, hogy a legtöbb csak bunkoskodni jar oda. Mondjuk nem strand, Gellert fürdöben kaptam egy ket beszolast, mert nem vagyok gebe.

Itt a nemet nök haromszor akkorak mint en es a kutya nem szol be nekik.A mentalitas a baj otthon.

2014. febr. 12. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
40%
A zsirafos sztori sok dant is felhaborit, ennek ellenere a mentalitas ezerszer jobb, mint Magyarorszagon.
2014. febr. 12. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem van egy böszmenagy hátizsákom ilyen célra. Így azt hiszik csak turista vagyok :)
2014. febr. 12. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
32%

A zsiráfot azért kellett likvidálni, mert félő, hogy elkorcsosította volna a zsiráfállomány vérvonalát. A vadászok is ezért lövik ki a vadakat az erdőben (sajnos csak papíron ezért, de ebbe most ne menjünk bele).

Miért nem inkább a többi állatkertet szidjátok, amiért nem voltak hajlandóak megvenni a kiszsirit?


De kérdésre válaszolva: ma már lehet rendelni is a tuskóból, nem muszáj elmenni a cuccért, kiszállítják. Hívd fel a tuskó recepcióját és érdeklődj ezen lehetőség után.

2014. febr. 12. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!