Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Akkor mi most nem is vagyunk...

Tetro kérdése:

Akkor mi most nem is vagyunk igazi magyarok?

Figyelt kérdés

Most akkor nincs is bennünk tiszta magyar vér?

[link]



2014. febr. 15. 11:28
 1/7 anonim ***** válasza:
94%
A kromoszómáknak nincs nemzetiségük.
2014. febr. 15. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nagyon kevés ember lehet, akiben tiszta magyar vér van. Még azokban sem, akik állítólag az Árpád-háztól származtatják magukat. Azoknak is valamelyik őse idegen országbeli.

A történelem során sok néppel keveredtünk.

2014. febr. 15. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
93%

Elmondanád, hogy milyen az a tiszta magyar vér? Vagy a tiszta lengyel? Tiszta német? Tiszta francia? A génjeidnek valóban nincs nemzetsége.

Valakinek a nemzetsége a nyelvétől, kultúrájától, történelmi tudatától, szokásaitól és a származásától függ együttesen.

2014. febr. 15. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Amúgy csak nekem nem hoz be semmit a böngésző a megadott linken?
2014. febr. 15. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

12.12

nem tudom milyen a tiszta magyar vér. engem is ez érdekelne. számtalanszor olvasom itt, hogy ki miért nem számít magyarnak. ez alapján a kutatás alapján pedig lényegében mindannyian egy totális mix vagyunk.

2014. febr. 15. 20:41
 6/7 anonim ***** válasza:
Te nem vagy az Kérdező! De ne keseredj el, nem baj az.
2014. febr. 16. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Természetesen nem lehet mindenki magyar.


Nem tekinthető magyarnak a Mohács után betelepülő rengeteg elmagyarosodott délszláv sem, hiába kaptak magyar családneveket. Lásd: az alföld antropológiai idegensége.

2016. jan. 23. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!