Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Kérlek elmondanátok hogy mi...

Kérlek elmondanátok hogy mi is az a hódítás éjszakája? Tapasztalat? Ajánlás?

Figyelt kérdés

Ugyebár ez nemsoká megrendezésre kerül(2014.január 21) Budapesten,és nem tagadom h valóban jó lenne csajozni!

A FŐ kérdéseim,mik a legvadabb tapasztalatok?mik egyáltalán a tapasztalatok?,és veletek mi történt abban a sötét órában?



2014. febr. 16. 11:29
 1/7 anonim ***** válasza:
Ma írtad ki a kérdést, de azt írod, hogy nemsokára megrendezésre kerül, és odaírsz egy olyan dátumot, ami nemrég ugyan, de már elmúlt - 2014.január 21. Akkor most mit is kérdezel, kedves kérdező?
2014. febr. 16. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
IGAZAD VAN bocs február21
2014. febr. 16. 16:48
 3/7 anonim válasza:

Nem tudom, hogy erre gondolsz-e, de de egyszer baratnoimmel bementunk egy random buliba..ahol a bejaratnal megkerdeztek, hogy milyen szinu karszallagot kerunk.Volt piros, zold, es sarga.. fogalmunk se volt, hogy mi ennek a jelentosege, vagy van-e egyaltalan, es mivel elege be voltunk csipve nem is erdekelt.Zoldet kertunk, mert annak volt a legjobb szine. Aztan egesz este minden fele idegenek jottek oda.. jobbnal jobb piakkal.Az egyik baratnomet csak ugy lesmarolta egy idegen.. meg annyit se mondott, hogy "hello, Zsoltinak hivnak." Sokaig azt hittuk, hogy arra a helyre orultek jarnak, aztan kiderult, hogy epp valami Hoditos buli volt es a karszallagoknak nagyon is volt jelentoseguk.

Piros- Foglalt vagyok.

Zold- Mindenre nyitott vagyok, hodits meg!

Sarga- az nemtudom mit jelentett.. senkin se lattuk csak a bejaratnal a kisasztalon.

Ez igaz nem pesten volt.

2014. febr. 16. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Ja, es azt kihagytam amikor hirtelen minden lampat lekapcsoltak es a karszalagok vilagitottak csak.Igy vissza gondolva vicces volt, de akkor ott nagyon ledobbentunk. Mindenki olelgetett mindenkit, korulottunk vagy 50en smaroltak egyszerre.Mi meg csak neztuk.. es akkor kaptak le a baratnomet is.Ez utan dobbantottunk a helyrol.
2014. febr. 16. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
65%
Egy év 365 napból áll, s ugyanennyi éjszakából. Az mind alkalmas a hódításra.
2014. febr. 17. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Kíméljenek meg a bölcselet mondók köszi
2014. febr. 18. 22:07
 7/7 DexaN válasza:
100%
én a pest Kraft, 2015.aug 30-ason voltam, vasárnapra rakták az állatok másnap meg mindenkinek meló-kik értek rá? a tinik... egész este egy 19+os csajt szólítottam le az összes többi 17 volt tökmindegy volt a szalagszín fosták le a bokájukat... am egy összezárt marhavagon volt az elején a szobám majdnem nagyobb volt nála, a parkettet meg csak 0.00-után nyitották meg, akkor hely mondjuk volt, de ismerkedjél már 120dB-s zene alatt... a 8. csaj után már kezdett elmenni a hangomXD
2015. aug. 31. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!