Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hogy tudnám megbékíteni a...

Hogy tudnám megbékíteni a barátnőmet?

Figyelt kérdés

Volt egy legjobb barátnőm (sajnos már múlt idő), ő volt a másik felem, soha senkivel nem értettem magamat olyan jól meg, mint Vele! Azonban csúnyán elárultam őt (pasiügy és a naplójába is beleolvastam) és ez véget vetett a barátságunknak. Tudom nagyon ronda dolgot tettem, ez nem fér bele egy barátságba, még szép, hogy nem tud bennem többet megbízni. Már megpróbáltam ezt vele megbeszélni, de azt mondta mindig ő ezt lezárta, nem érdekli és tényleg. Most olyanok vagyunk, mint két semleges osztálytárs egymásnak.

A helyében valószínűleg én sem bocsátanék meg magamnak, de nekem borzasztóan hiányzik, a társasága, a jó kis beszélgetéseink!

Kérlek ne hordjatok le, mert már megbántam amit tettem! Valahogy az életben lehetnénk megint barátnők?

(Köszönöm, ha eddig elolvastátok!)


2009. dec. 9. 23:20
 1/4 anonim válasza:
Rajta múlik. Engem is megsértett már úgy a barátnőm, hogy azt hittem végleg megutáltam. De egy idegen környezetben voltunk, ahol csak egymásra számíthattunk, és kibékültünk.. Én nem vagyok haragtartó, de olyanokat mondott rólam, hogy az hihetetlen. Itt is pasiügy miatt volt ez a zűr. Te tudod mivel tudnál hatni rá, nem tudom mióta ismeritek egymást. Győzd meg valamivel, amiből rájön, hogy kár lenne a barátságodat egy életre elveszíteni.
2009. dec. 9. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Állj elé mondd el neki,hogy nagyon bánod, és tudod,hogy szemétség volt ha újra csinálhatnád nem tennéd. De az idő kerekét nem lehet visszaforgatni és akármennyire is sajnálod nem teheted meg nem történté, bocsásson meg neked és mondd el neki,hogy ő a legjobb barátnőd és azokat, amiket nekünk írtál.
2009. dec. 10. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem ne add fel túl hamar semmiképp sem! Érthető, hogy most a sértődöttség még elnyom nála minden érzést, de előbb-utóbb ezt el fogja majd felejteni, és akkor képes lesz majd megbocsátani neked. Lehet, hogy ez sok idő, de mondd el neki, hogy mit érzel (ha eddig nem mondtad) és mondd el azt is, hogy keressen, ha esetleg kedve lesz hozzá. Kis idő múlva már puhatolózhatsz, hogy nincs-e kedve meginni egy üditőt, vagy elmenni valahova... hátha!

Nagyon remélem, hogy ki fogtok békülni, drukkolok neked!

2009. dec. 10. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Szia! Nekem is volt hasonló esetem. Bár én nem olvastam bele a naplójába. Szerintem ha vennél neki egy új lakatos naplót talán kicsit megenyhülne :D Írj hozzá egy képeslapot ezzel a szöveggel: Bocsáss meg! nagyon megbántam amit tettem. Lehetnénk újra barátnők?

Szerintem megtenné a hatását.

Egy próbát megér :D

2009. dec. 11. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!