Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Muszáj ezt csinálni facebookon...

Muszáj ezt csinálni facebookon? Titeket nem idegesítene?

Figyelt kérdés

Van egy csaj, 3 évvel idősebb vagyok nála és a haverom ismeretségéből adódóan ismerkedtünk meg jó pár éve. Már akkor nagy volt az arca, most meg, hogy gyereket vár még jobban feltűnősködik fb. Nem csak engemet, mást is zavar, hogy nagyzol, persze más pénzével..

Én dolgozom, hűséges vagyok vele ellentétben csupán nem lehet még gyerekem, holott szeretnék! És ő meg arcoskodik...

Tudom, örül a babának, de muszáj minden nap ezzel találkoznom?

Primitív és buta dolognak tartom, hogy ezeket a MAGÁNDOLGOKAT egyesek csak úgy kiteregetik, hogy többnek, jobbnak tűnjenek!



2014. febr. 24. 10:27
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
nem, nem idegesítene ... ahelyett, hogy itt köpködném törölném az ismerőseim közül és már meg is oldódott a problémám
2014. febr. 24. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Az első tökéletesen leírta, kár is ragozni.
2014. febr. 24. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell kitörölni sem, csak kapcsold ki a követést, akkor nem jutnak el hozzád a hírek, csak ha kimondottan rámész az profiljára.
2014. febr. 24. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!