Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Idegesítene titeket, ha egy...

Idegesítene titeket, ha egy haverotok facebookon időnként posztos oldalakról linkelne nektek általa viccesnek nyilvánított posztokat?

Figyelt kérdés
Vagy vicceket másolna be valahonnan néha.
2014. jan. 12. 17:36
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha tényleg viccesek, és nem minden másodpercben írja, akkor nem zavarna :)

Viszont ha egyfolytában favicceket bombázna, akkor már idegesítene...

2014. jan. 12. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha állandóan ilyenekkel találkoznék vele kapcsolatban, akkor igen. Azért egyszer-egyszer én is meg szoktam nézni az ilyesmiket.
2014. jan. 12. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 *Nekomimi* ***** válasza:

Engem egyáltalán nem zavarna, mert legalább felvidít. :D

Még ha béna is a vicc, vagy a kép, vagy bármi. :D

2014. jan. 12. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha a vicc kapcsolódik hozzám, őhozzá, vagy valami közös élményhez, nem zavarna. Ha csak úgy küldözgeti, egy idő után már kezdene zavaró lenni. Sajnos volt részem ilyenben, demotiválós képeket küldött nekem ismerősöm, addig amíg megmondtam neki, hogy engem nem érdekel, már az előző 12-őt sem néztem meg :P
2014. jan. 12. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hát nálunk néha csak abból áll a chat-ablak, hogy linkelgetünk mi meg közben beszélünk telefonon.:DD
2014. jan. 12. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!