Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ki hol talalkozott animes...

Chibiszasza kérdése:

Ki hol talalkozott animes baratival?

Figyelt kérdés
Csak mert en szeretnek mar animes baratokat akikkel lehet beszelgetni de nem igazan talalok :/
2014. márc. 4. 18:24
 1/7 anonim ***** válasza:
Az első animés barátnőm egy iskolatársam volt, a többit pedig animeconon ismertem meg. Ha nagyon messze laksz Pesttől, vagy túl fiatal vagy, hogy elengedjenek, akkor ez nehezebb. Azt javaslom, amennyiben nem tudsz eljutni ilyen rendezvényekre, hogy az animés faj tagjaival ismerkedj, nézz körül az emberek közöttXD
2014. márc. 4. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Elmehetek csak nem nagyon járok mert nincs kivel elmenni egyedül meg tiszta gáz :/
2014. márc. 4. 19:32
 3/7 anonim ***** válasza:
Én egyedül mentem az első conra, amin részt vettem :D miért volna gáz? Gyorsan találtam jófej beszélgetőtársakat.
2014. márc. 4. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Fórumokon, illetve szerencsére mindig volt 1-2 osztálytársam, akiket szintén érdekelt. De a fórumokon leginkább, 6-7 éves barátságaim is vannak az egyikről (én vagyok az egyik 'alapító tagja'. Barátomat is onnan ismertem meg :)
2014. márc. 5. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Animés oldalon, konkrétan az animeweb.hu-n.
2014. márc. 5. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Én az a csendes típus vok így nem merek odamenni senkihez :'DD
2014. márc. 5. 19:47
 7/7 anonim válasza:
"Pacsi!" Csendes típus dettó! :D
2014. márc. 6. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!