Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Öntelt, beképzelt vagyok?

Öntelt, beképzelt vagyok?

Figyelt kérdés
Sokszor, nagyon sokszor, értelemben feljebbvalónak érzem magam a többi embernél.Főleg a velem egykorúaknál, szószerint lenézem őket és idegesítenek, másrészről viszont megértem a viselkedésüket hiszen még gyerekek.Nem arról van szó, hogy mindenkinél okosabbnak érzem magam, csak éppen én felnőttekkel szoktam összehasonlítani a gondolkodásomat. Egy felnőttel sokkal jobban megértem magam, mint egy velem hasonló korúval.Elismerem, ha ügyesebbek és szebbek nálam, de nem tudok egy osztálytársammal se igazán jól kijönni, mert egészen eltérő a gondolkodásunk.Mindig csak magamban nevetek a gyerekes dolgaikon, vagy már menekülnék a suliból úgy idegesítenek.Öntelt, beképzelt vagyok?
2009. dec. 14. 19:00
 1/10 anonim ***** válasza:
71%
Nem, inkább kicsit koraérett. Engem is jobban vonzott kislányként a felnőttek társasága.
2009. dec. 14. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
71%

szerintem nem, bár kéne hogy ismerjelek... :D

Nekem is volt egy ilyen időszakom, hogy úgy éreztem, csak a felnőttekkel tudom magam megértetni... sztem csak korán érő típus vagy. Ismerek egy-két hihetetlenül beképzelt embert (suliból), és ők nem így viselkednek!

17/F

2009. dec. 14. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
80%
Hát nincs mit tenni, ha egyszerűen érettebb az ember, a tények önmagukért beszélnek!!!
2009. dec. 14. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
92%
tipikus tini gondolkodás :) nyugi, az általad lenézettek is ugyanezt hiszik :D a felnőttek meg jót nevetnek ezen
2009. dec. 14. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
92%
A legtöbb kamasz meg van győződve róla, hogy hú de érett a korához képest.
2009. dec. 14. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
82%
Lehet,h tényleg érettebb vagy,mint a korosztályod,de ne hasonlítsd magadat a felnőttekhez,mert hidd el,közel sem vagy hozzájuk-és nem az értelem,hanem a tapasztalat híján.Az embernek sok helyzetet kell megélnie élete során,amiből tapasztalatot nyerhet és megtanul jó döntéseket hozni.persze ezeket csak az idő hozhatja el.Szóval én is azt hittem magamról tiniként,amit te,de igazából ennek az egésznek nincs akkora jelentősége,h görcsölj rajta v foglalkozz vele.Lazíts és keress a korosztályodból hozzád illőket,akikkel jól érzed magad.Nem kellenek neked még a felnőttek,hidd el:))
2009. dec. 15. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:

Nem tudom hány éves vagy, de talán ez lényegtelen is. Viszont, tényleg ne hasonlítsd magad a felnőttekhez, hisz' gyerek vagy még, legalábbis ez olvasható ki az írásodból.

Nem hiszem, hogy öntelt vagy beképzelt lennél, inkább túl komolyan veszed magadat. Ez hosszútávon nem éri meg, hidd el. Ha a többieket alacsonyabb rendűnek titulálod, pusztán gyerekes viselkedésük miatt, az elég gyerekes viselkedés... :)

Tehát ne aggódj, nem vagy te annyira koravén, csak egyszerűen téged más érdekel, mint a többieket. Még simán eljöhet az az idő, amikor ugyanezt fogod gondolni a felnőttekről is, és ott sem a te érettséged és a többiek éretlensége lesz a hiba, inkább az, hogy nem a megfelelő közegben vagy.

üdv

27/L

2009. dec. 15. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
74%
Tudom, milyen ez. Merj még gyerek lenni! A többieknek van igazuk, hidd el!!!
2009. dec. 15. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
74%
Nekem is volt ilyen korszakom, pedig még el is voltam maradva érzelmileg a korosztályomtól.
2009. dec. 15. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Habár még én sem érzem magam túlzottan felnőttnek(jogilag az vagyok), emlékszem arra, amikor így gondolkodtam, mint te. Szerintem nagyon gyerekes dolog volt, de nem baj, ezt majd te is kinövöd.:) Sokan ilyenek, hidd el.:D

2011. szept. 25. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!