Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Hajdú Péter miért ilyen...

Hajdú Péter miért ilyen öntelt és beképzelt?

Figyelt kérdés
2008. aug. 16. 16:00
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Mert egy majom, és ezt ellehet adni a szenny médiákban, mert sokan nézik ahogy játssza az agyát!
2008. aug. 16. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Na igen!Én a héten néztem a vacsoracsata ismétlését,amibe ő is benne volt,hát mit mondjak,komolyan mondom undorító amit művelt!Kinek képzeli magát?Na meg most ez a felhajtás az esküvője miatt!!!Miért kell ez?
2008. aug. 16. 16:18
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
nemtudom, de elég gáz, én utálom
2008. aug. 16. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
86%
Engem annyira nem izgat. Nem én leszek a felesége, szóval nem mindegy?
2008. aug. 16. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, de már nagyon unom, hogy vele meg a Katával van tele minden. Egyáltalán ki az a Kata, azonkívül, hogy ő az akit a Hajdú elvesz?
2008. aug. 16. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
és az a hajdú???:D hajdú,tudom h néz ki,meg h bunkó,mg h tud kanalat csavarni,de h ő ki végülis...
2008. aug. 17. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

De furi! Az eddigi hozzászólók közül senki nem kedveli, pedig mindenhol azt hallani, hogy "a nők kedvence" és egy "igazi macsó"... Hááát, én se értem, hogy hogy tetszhet bárkinek is... Ebből is látszik, hogy a média teszi valakivé, az újságok és a tv hitetik el az emberekkel, hogy nekünk tényleg ő kell, és minket érdekel, hogy milyen színű zoknit vesz fel reggel, és mekkora felhajtást csap az esküvője körül.

Nálunk a családban mindenkinek unszimpatikus az "álompár".

2008. aug. 17. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
komolyan...olvastam h az a legnagyobb gondjuk h nem lehet a katának az a férjezett neve az h hajdú-sarka,mert olyan mintha a péter testrészéről van szó,ezért írtak az összes rokonuknak h szerintük mi lenne a legjobb megoldás...
2008. aug. 17. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
94%
mert g*ci nagy feje van....de tényleg! amugy sztem tényleg senki sem tudja h ö mit csinál. mármint műsrvezető,rádiós vagy ki az? amugy ha kotont huzna a fejére azt hinne h ö az isten fasza!
2008. aug. 18. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
25%
Nemrég láttam róla egy rövidnadrágos videót, s meglepően szép, formás lábai vannak.
2009. márc. 28. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!