Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Fog az acdc még valaha,...

Fog az acdc még valaha, valahol koncertet adni?

Figyelt kérdés
Ők a kedvenc együttesem, de sajnos meggondolatlanul nem mentem el soha koncertre, szóval sokmindent megtennék, ha mégis lenne rá lehetőségem.

2014. márc. 22. 18:34
 1/4 anonim ***** válasza:
Esélyes, ha addig fel nem dobják a bakancsot. Lehet, amúgy jobban jártál, én egy hónapja láttam az egyik kedvenc bandámat (Deep Purple), de akkora csalódás volt, mint a ház. Jobb lett volna nem elmenni...
2014. márc. 22. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hát, azért remélem. Ismerősöm volt 2009-ben Bukaresten és azt mondta, megérte elutazni odáig. Én is láttam koncertfelvételt szerintem megérné.
2014. márc. 23. 11:01
 3/4 anonim válasza:
Idén volt a banda fennállásának 40. évfordulója, és lehet olvasni cikkeket, interjúkat (Brian Johnsonnal), hogy tavasztól stúdiózni mennek, és egy 40 állomásos turnéról is volt szó. Szóval megvan rá az esély hogy kiadnak egy új albumot! :)
2014. márc. 26. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Az utolsónak igaza van. Így is volt eltervezve csak most malcolm olyan betegséget kapott amitől nem tud színpadra állni, de a hírek arról szólnak hogy a young család egyik tagjával aki nagyon hasonlít malcomra és már egyszer ki segítette a bandát a 80as évek végén mikor malcom pár hónapra ki lépett úgy néz ki hogy vele folytatni fogják a zenélést és a lemezt.
2014. jún. 17. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!