Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Becsuletes hajlektalant hogya...

Becsuletes hajlektalant hogya huzhatnek ki a nyomorbol?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Otleteket kernek szepen toletek, segitsunk, ha tudunk.


Budapesten, az ors vezer teren van egy ur a kiskutyajaval, minden nap egy bizonyos nagy aruhaz bejaratanal ul. En meg az eletemet most kezdo 25 eves lany vagyok. Nincs lakasom, bar lenne, befogadnam. Arra gondoltam, ha szallast tudnek neki szerezni, es munkat, es a kicsi letett penzemmel tamogatnam, nem kellene meg egy telet ott lehuznia.


De hogyan szetezzek egy hajlektalannak allast? Segiteni akarok! Adjatok tanacsot!


2014. ápr. 10. 18:41
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:

Teljesen tiszta, nem alkoholista es nem drogos, soha nem lattam meg annak. Nehanyan tamogatjuk meleg etellel, de az elete ettol nem fog megvsltozni es velemenyem szerint tul fiatsl meg ahhoz, hogy az utcan elje le hatralevo eletet.

A lehulyezesek nem erdekelnek, vslaszra sem fogom meltatni, segito tanacsot kerek pusztan.

2014. ápr. 10. 18:45
 2/19 A kérdező kommentje:

Teljesen tiszta, nem alkoholista es nem drogos, soha nem lattam meg annak. Nehanyan tamogatjuk meleg etellel, de az elete ettol nem fog megvsltozni es velemenyem szerint tul fiatsl meg ahhoz, hogy az utcan elje le hatralevo eletet.

A lehulyezesek nem erdekelnek, valaszra sem fogom meltatni, segito tanacsot kerek pusztan.

2014. ápr. 10. 18:45
 3/19 anonim ***** válasza:
Így hogy se lakás se semmi, max meleg kaját tudsz neki vinni.
2014. ápr. 10. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Bocsanat, ketszer kuldte el!
2014. ápr. 10. 18:46
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
azért ennyire ne légy nagylelkű mert könnyen kihasználhatják mások...oké segíteni akarsz,de mindenkinek csak egy élete van.ráadásúl mindenki maga sorsának a kovácsa.mert ha viszel neki ételt,az oké...jó indulat,de hogy a te kevés pénzedet is odaadd az már sztm. morbid.
2014. ápr. 10. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Kell, hogy legyen megoldas! Onkormanyzatoknal nincs valami erre?
2014. ápr. 10. 18:48
 7/19 A kérdező kommentje:
Figyelj ide! Nem mindenki azert kerul utcara, mert o tett erte. Nem ugy gondoltam, hogy azonnal odaadom. Ha latnam azt,hogy talalok munkat neki es tenyleg akarja, csinalja, az elso honapban segitenek neki, amig nem kap elso fizut. Onann mar sinen van.
2014. ápr. 10. 18:51
 8/19 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy lehet igényelni valamit valahogyan. Vannak átmeneti szállások. Munka kell, ahhoz tiszta ruházat és lakcím. Ha munka lesz, akkor neki tud állni valamit kezdeni magával. Szerintem az ilyen embereknek össze kéne állni még 1-2 normálisabbal, értelmesebbel, és akár egy egyszobás kis lyukat bérelni közösen. Akkor tudnak később dobbantani, ha össze tudták magukat szedni.
2014. ápr. 10. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
En se akarok mindenkit segiteni, alkeszt nem fogok, az felesleges probslkozas lenne. Ot viszont sajnslom nagyon, es azon gondolkodtam, hogy en is csak nezem, de semmit nem teszek, hogy tenylegesen segitsek. Most elszsntam magam. Szanok ra idot es energiat, csak jusson ki ebbol!
2014. ápr. 10. 18:54
 10/19 A kérdező kommentje:
Tiszta ruhat mar csak megoldanam valahogyan.
2014. ápr. 10. 18:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!