Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Azok (ez főleg tizenévesekre...

Azok (ez főleg tizenévesekre igaz) akik folyton csak a Face chaten lógnak, miről beszélnek annyit, hogy 2-5-10 percenként mobilról folyton fel kell menniük?!

Figyelt kérdés

Nem lehet azt a valamit egy-két óra alatt - teszem azt estefelé - átbeszélni, és ennyi?


Felhívom az esetlegesen csesztetni próbálkozók figyelmét, és a támadó birkákat, meg a fiatal leányokat:


NYUGI!!! NEM kötekedni akarok, szimplán csak érdekel, mi az, amiatt szinte meghalna (jó) pár emberke, ha nem jelentkezhetne 2-5 percenként fel.


Szóval csak nyugalom, nem akar itt senki csesztetni senkit. ;) Köszi, hogy ezt figyelembe véve válaszolsz!



2014. ápr. 17. 08:35
1 2
 1/12 anonim válasza:
Bocsi....nem vagyok fent a Facebookon, hidegen hagy a "hely", nem ettől teszem függővé hogy ki mennyire értékes számomra. :)
2014. ápr. 17. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Első: nem téged kérdeztelek, de örülök, hogy te is az én oldalamon állsz.


Azt az egyént kérdeztem, aki folyton fent van (vagy ismeri a többi fiatalt, akik sokszor fent vannak), mert nagyon nem tudom elképzelni, mik azok a pitiáner dolgok, amelyek miatt egy csomó csaj állandóan fel-feljelentkezik a mobiljáról, ami miatt szinte folyton online?

2014. ápr. 17. 08:42
 3/12 CptTomato válasza:
Bármi... ismerek 20as 30as de még 50es embereket akik non-stop fenn vannak és megosztanak chatelnek stb stb
2014. ápr. 17. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Utolsó, komolyan mondod? 50 (ÖTVEN) éves emberek közül vannak, akik gyakran Face-eznek?! :DD

Na most olyat mondtál, amiről még csak sejtésem sem volt. Ezzel most el leszek pár percig... :)

2014. ápr. 17. 08:50
 5/12 CptTomato válasza:

Dolgozd csak fel... :D

Ami ezelött 20 éve a játszótér volt az unokákkal az ma a face...az ötyék átköltöztek az internetre.

2014. ápr. 17. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:

Ide beírok egy-két tapasztalatot :D

1. -De hallod ba*dmeg, letört a körmöm!

Ezt kb elmondja 20 embernek egy csaj, a többi csaj meg agyonsajnálja kb. Fél órán keresztül.... Úgyértem fél óra\fő


Fiúknál meg...

-Hallod tegnap úgy beb*sztam mint az attom!

Ezt elmondja 20 embernek, (mert mostanában ez dicsőség) és amíg 20 embernek elmagyarázza hogy hova mentek mit ittak, milyen állatságokat műveltek, addig simám eltelik 4 óra hossza.

2014. ápr. 17. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
nem vagyok már fiatal, és rühellem az fb-t, de sajnos oda kényszerültem, mert a barátaim, ismerőseim csak ott akarnak csetelni. 1. ingyen van 2. gyors, én nem lépek fel olyan sűrűn, inkább hosszabban megfogalmazom a mondanivalómat. de van olyan, ha valamit gyorsan meg kell beszélnünk és hosszú, nem tudunk találkozni, akkor azt ott, bocsi, de nem költök havi 20-30 ezret ennyi ismerős telefonálgatására. Ha komolyan nagyon sürgős, akkor írok sms-t, vagy csörgök, de amúgy nem.
2014. ápr. 17. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Utolsó előtti, ez (az ő szavaikkal fogalmazva) B*ZMEG nem semmi! :DD

Ilyenek az olyan embereknek, mint én még csak eszébe sem jutnának, hogy erről a semmiről pletyizzenek... Röhej! :DD

De köszi tapasznyalataidat! ;)


Utolsó, megértelek, erre is jó lehet a Face, de úgy vettem ki szavaidból, te sem vagy 5 percenként ott. Így helyes. ;)

2014. ápr. 17. 09:24
 9/12 anonim ***** válasza:

Nem tudok úgy nyilatkozni, mint aki folyton fent van, mert nincs net a telefonomon:DD este lépek fel kisebb időre, de rengeteg olyan ismerősöm van, akikről a kérdés szól.

És igen,az idősebb korosztály talán még jobban benne van...

Pl 40 év körüli ismerőseim, azt csinálják,hogy folyton nézik mit csinálnak,mit osztanak meg a kis kamaszok, majd ők egymás közt ezen pletyóznak. Egyik barátnőm anyukájának épp egy ilyen személy szólt be,hogy ''csak nem szerelmi bánata van a kislányodnak, mert olyan dolgokat ír ki facera?!''

Vagy olyat csinálnak,hogy mindig kiraknak képet arról,hogy épp mit főznek/sütnek, milyen gödröt ástak a kertben, vagy hol ütötte meg magát a drága gyerekük.

Friss anyukáknál látom, már a szülés napján(!) kirakják profilképnek a vörös csecsemőjüket is. Aztán meg minden nap egy tucat kép a drágaságról, nehogy valaki lemaradjon a gyerek összes mozzanatáról...mert ilyenkor erre van idejük...

És ezek mind a 30+ -as kategória volt.

Tiniknél meg olyat látok,hogy akik járnak,meztelenül fotózzák magukat az ágyban,épp egy takaró van rajtuk. Ilyenkor az jut eszembe, hogy nemsokára szex közbeni fotót is megosztanak velünk...

Nem tudom mit szóljak ezekhez, de azt gondolom ez mindenkinek a saját ügye-baja mit oszt meg a világgal, nem ránk tartozik,de tény,hogy nagyon sok ilyen ember van...

A másik dolog,írtad,hogy mobilról állandóan fent vannak, ennyiből nem lehet még nagyon leszűrni komolyabbat.Pl én tapasztaltam,hogy net/wifi közelben ezek az okostelók automatikusan belépnek fb-re és értesítés jelenik meg,ha van mozgás fbn. Állandóan online mutat ilyenkor, még akkor is,ha épp nem használod azt.

17L

2014. ápr. 17. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ezzel a cselekménnyel tartoznak a falkához. Tinédzserként fontosak az ilyen dolgok. Felnőttek is szoktak, főleg a x-nék. A mindenféle agylágyult feleség, aki megtalálta magát az ezotériában, aztán osztják a rózsás-kiskutyás-szíves-kávés képeket. Hogy törne le a kezük. Egyébként meg rengeteg ember facezik, egymást ott érik el, így a szórásba épeszűek is beleesnek. Korunk kiterjedt platformjává változott a hely.
2014. ápr. 17. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!