Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Azok (ez főleg tizenévesekre...

Azok (ez főleg tizenévesekre igaz) akik folyton csak a Face chaten lógnak, miről beszélnek annyit, hogy 2-5-10 percenként mobilról folyton fel kell menniük?!

Figyelt kérdés

Nem lehet azt a valamit egy-két óra alatt - teszem azt estefelé - átbeszélni, és ennyi?


Felhívom az esetlegesen csesztetni próbálkozók figyelmét, és a támadó birkákat, meg a fiatal leányokat:


NYUGI!!! NEM kötekedni akarok, szimplán csak érdekel, mi az, amiatt szinte meghalna (jó) pár emberke, ha nem jelentkezhetne 2-5 percenként fel.


Szóval csak nyugalom, nem akar itt senki csesztetni senkit. ;) Köszi, hogy ezt figyelembe véve válaszolsz!



2014. ápr. 17. 08:35
1 2
 11/12 anonim válasza:
nekem sajnos van olyan barátnőm, akivel nem tartom a kapcsolatot, az fb miatt. eleinte ott beszéltük meg mikor találkozunk. aztán olyat csinált, hogy mindig írta, pill. én vártam, és volt olyan hogy másnap bukkant elő. de közben kiderült, idegen pasikkal csevegett (31 éves!!!), és nekem nem szólt, hogy nem találkozunk. személyes talinál folyton arról beszélt, hogy az ismerősei mit csinálnak ott. olyan részletesen beszámolt, hogy csak néztem. mindenkit kukkol, kémlel, ha ideges, kiosztja őket kommentekben, stb... ja, és azt mondta mindig, nem ott él...
2014. ápr. 17. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 tanya válasza:

Mindenféléről lehet beszélgetni:)

Én pl csak a barátaimmal szoktam, de velük mindenről. Egyik baratnőm zongorazik es amikor gyakorol fel szokta venni és elküldi:D

2014. máj. 21. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!