Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Végigmernél sétálni egyedül...

Végigmernél sétálni egyedül egy cigány közösség (nevezzük putrinak) között éjfél körül? Nincs nálad semmi védelmi eszköz.

Figyelt kérdés
2009. dec. 22. 12:48
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
71%

Én már sétáltam végig.. Nem egyedül, hanem egy másik lánnyal, 17 évesen. Amikor a barátaink katonák voltak, voltunk olyan bátrak vagy naívak, hogy vonattal mentünk le hozzájuk. A megállótól egy földes úton kellett végigmenni. Az utcában csak cigányok laktak,putrikban. Felnőtteket nem láttunk. Viszont a gyerekek kb. 6-8 gyerek, 10-12 év körüli fiúk lányok kijöttek beszéltek, bámultak a másik lánynak a gyűrűit nézték,a kezét fogdosták, szerették volna a gyűrűket elvenni.

Nagyon féltünk, hogy mit mondunk és hogyan viselkedjünk, Féltünk, ha túl "határozottak" vagyunk esetleg mások is kijönnek az utcára. Viszont azt sem akartuk, hogy simán lenyúlják a gyűrűket és érezzék, hogy félünk tőlük.

Korábban soha nem gondoltam volna, hogy fényes nappal nem merek végigmenni valahol, lakott területen.

Ja, és persze senki más nem járt arra rajtunk kívül, gondolom nem véletlenül...

2009. dec. 22. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
20%
Miért kell lepntozni azokat akik nem félnek a cigányoktól? Nevetséges.....
2009. dec. 22. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 igabcsy ***** válasza:

Bocs az off-ért, de muszáj válaszolnom:

Azért mert a többség számára nem hasznos. Ugyanis jobb félni mint megijedni.

2009. dec. 22. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
igen, olyan helyen nőttem fel, hogy meg is kellett tennem néha :)
2009. dec. 22. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
0%

nekünk egy ilyesmi telepen lesz az egyetemi nyári gyakorlatunk...

Na, erre mit lépsz kisapám, már szinte hallom, ahogy csomagolod kifelé a pelust, a szagát is érzem:D

A kérdésedre válaszolva pedig SIMÁN; ők is csak emberek.

2009. dec. 22. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 A kérdező kommentje:

19:14: XD Olyan sötét színnel, mint a tiéd nem csodálom. :D

Amúgy meg, az hogy bementek, és tutujgatjátok őket, akkor általában szelídek, te IQ fighter!

2009. dec. 22. 19:17
 27/28 A kérdező kommentje:

"ők is csak emberek"


Nem túlzás ez egy kicsit? XD

2009. dec. 22. 19:17
 28/28 anonim ***** válasza:
kerülöm ahogy csak lehet...
2009. dec. 26. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!