Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » 64 éves budapesten élő nyugdij...

Xxxcsillag kérdése:

64 éves budapesten élő nyugdijas nő vagyok. Hiányt szenvedek rokonokban. Hol találok olyan fórumot Web lapot ahol magányos fiatalok keresnek őket segítő idősebb embereket? Nem eltartót keresek! Szeretete akarok adni és kapni.

Figyelt kérdés
Szívesen meghallgatom mások véleményét ebben a dologban.
2014. ápr. 19. 15:08
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem igazán értem, hogy pontosan mit képzelt el? Társaságra van szüksége?
2014. ápr. 19. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
17%

Már írtál ki kérdést. Hiába teszed fel újra és újra, itt nem találsz olyat aki a társaságodat igényelné.

Szerintem járj el nyugdíjas klubba, vagy egy idősek csoportjába ahol tudsz barátokat szerezni, és már nem leszel egyedül.

Anyósom 67 éves, mindig megy valamerre a nyugdíjas klubbal, és rengeteg barátja van.

http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__szulo-gye..

2014. ápr. 19. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha társaság kéne: [link]
2014. ápr. 23. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!