Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mai világban jelenthet problém...

Mai világban jelenthet problémát ha nem fürdök naponta?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 27. 23:24
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
6%
Én egy kezemen meg tudom számolni, hányszor fürdöm egy évben. Nagyon szárítja a bőröm. Zuhanyozni szoktam csak reggel is, este is.
2014. ápr. 27. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 .figo. válasza:
Szerintem a kérdés nem erre vonatkozott. Bár remélem hogy igen ....
2014. ápr. 27. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
tisztálkodásra értettem, nem külön fürdésre, zuhanyzást is ide sorolom
2014. ápr. 27. 23:45
 4/19 anonim ***** válasza:
54%
És miért nem mosakszol naponta? Víziszony?
2014. ápr. 27. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
ha őszintén akarok válaszolni nem érzem szükségét? talán túl primitívnek hangzik. ha egy nap kimarad nem leszek a szó szoros értelmében szagos. és így lehet spórolni a tusfürdővel és dezodorral is
2014. ápr. 27. 23:49
 6/19 anonim ***** válasza:
73%
Első vagyok. Azért ez életmód- és időjárásfüggő is. Néha velem is előfordul, hogy hétvégén a fotelban ülve végigolvasgatom a napot, ha jó a könyv, hajnalig olvasok, és akkor már sem kedvem, sem energiám az esti zuhanyzáshoz. De ha meleg van, vagy mozogsz, akkor azért rossz érzés izzadtam bebújni a friss ágyneműbe. Mondjuk a reggeli zuhanyzást semmi pénzért nem hagynám ki. Nem tudnék úgy tiszta ruhába bújni.
2014. ápr. 27. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Nem vagy depressziós, igaz?
2014. ápr. 28. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

Van olyan kollégám aki több héten keresztül nem zuhanyzik, nem fürdik. Olyan havonta a kisfőnök mindig haza zavarja, hogy fürödjön meg mert elviselhetetlen a szaga.

Egyébként külföldön pl: Angliában sokan nem fürdenek naponta. Van aki csak heti egyszer. (kint élek, mindig tapasztalom, és sajnos érzem is)

2014. ápr. 28. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
azért, ha emberek közé mész igyekezz ne büdös lenni. szóval a csapnál azért minimum mosakodj le kicsit. hónaljadat. meg cipőnél is fontos szerintem, hogy tiszta lábbal használuk, talán kevésbé büdösödik be.
2014. ápr. 28. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Olcsószappannal való frissen suvickoltság általi jelentőségteljes illatfelhőnek is van egyfajta kínossága - másik véglet.
2014. ápr. 28. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!