Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hogyan üdvözöljem a keresztszü...

Hogyan üdvözöljem a keresztszüleimet?

Figyelt kérdés
Szia? Vagy csokolom?
2009. dec. 27. 13:45
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát azt te tudod,hogy egyébként tegezed e vagy magázod őket.Én a mai napig csókolomot köszönök(már csak)keresztanyámnak,mert soha nem tegeztem őt/őket.A lányon,és fiam viszont tegezi a kereszt szüleit,igy adott hogy sziát,és hasonló köszönési formát választanak.
2009. dec. 27. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
attól dügg, kicsi korodban hogy tanítottak...én pl tegezem őket...de én úgy veszem le a kérdésedből, h már évek óta nem találkoztál velük,vagy talán sosem, úgyhogy inkább csókolomozz és majd mondják, ha nem szükséges
2009. dec. 27. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
hát attól függ h hány évesek de én sztem vagytok olyan kapcsolatban h sziázd őket
2010. jan. 1. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!