Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha neten úgymond már összejött...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha neten úgymond már összejöttem a kiszemeltemmel, élőbe hogy üdvözöljem?

Figyelt kérdés
Csaknem csókolhatom meg rögtön... Puszi? Ölelés?
2009. okt. 30. 20:01
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
sztem ne csókkal
2009. okt. 30. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
kezeljetek le, üssétek össze a vállatokat
2009. okt. 30. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
hát én 3puszival üdvözöltem,de kb 2perc után megcsókolt! :D
2009. okt. 30. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Csókkal semmiképp. Először fogj vele kezet, mutatkozzatok be egymásnak és utána két puszi.
2009. okt. 30. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
neten nem lehet összjönni senkivel
2009. okt. 30. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Én az első személyes találkán megölteltem és két puszit adtam (azóta már barátomnak) 1 éve vagyunk együtt.


Ő egyébként azt mondta,hogy nagyon meglepődött azon,hogy jó nagy mosollyal és öleléssel,meg két puszival fogadom :-D

De örült neki,kevésbé izgult már és oldottabb lett :-)

Jólesett neki :-D


18/L

2009. okt. 30. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Miért ne lehetne összejönni neten?

Sztem öleld meg és adj neki 3 puszit, de nagyon közel a szájához :) Nálam bejött amikor a párommal először találkoztunk, nemsokkal később megcsókoltam :)


26F

2009. okt. 30. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Kösziii!:D Azért elég hülyén nézne ki ha kezet ráznék vele xDDDDDDDD
2009. okt. 30. 20:19
 9/16 anonim ***** válasza:
Nem nézne ki hülyén. Elvileg személyesen még nem ismeritek egymást. És ha valaki valakit nem ismer először úgy illik hogy bemutatkozunk nem??De. Amúgy én is kezet ráztam mikor találkoztam netről egy pasival. Nah de várd ki a végét...lol
2009. okt. 30. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
nem furcsa a kézrázás, persze puszival együtt. De a lánynak kell kezet nyújtani.
2009. okt. 30. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!