Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok a ti válaszotok érdekel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok a ti válaszotok érdekelne. Na szóval első randin hogyan üdvözöljem a lányt? (bővebben lent).

Figyelt kérdés

Na szóval én úgy gondoltam hogy úgy üdvözölném hogy megölelem őt és adok neki egy puszit aztán bókolok neki egy kicsit:D de szerintetek elmondjam neki hogy így szeretném köszönteni nehogy úgymond tolakodásnak vegye vagy hirtelen érje.... és még valami azt honnan veszesm észre hogy meg szeretne majd csókolni? azt megszeretném várni hogy ő kezdeményezzen mert szeretem az olyan lányokat akik kezdeményeznek mert akkor biztosan ők is szeretnék azt..... előre is köszi a válaszokat

18/F


2009. aug. 3. 10:23
 1/8 Zümy ***** válasza:
100%
Szerintem az üdvözlésed ne mond le neki,inkább csak simán adj neki puszit és bókolj:) Amikor meg a eljön a csók ideje ...azt érezni fogod:)
2009. aug. 3. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Véleményem szerint engem nagyon meglepne ha már az első randin megölelnél. Kicsit nyomulásnak venném... Persze ez csak az én véleményem. A puszi az oké az természetes meg a bókok. :)

Fontos hogy figyelj rá, legyen mindig témátok, nevettesd meg jópárszor. Ne nyomulj nagyon... Aztán mikor közeledik a randi vége kicsit kezdj közeledni, és mikor látod hogy a lány is közeledik akkor szerintem jöhet a csók. Ha ad arra utaló jeleket hogy ne, akkor ne erőltesd. sok sikert

2009. aug. 3. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Első randin mindig én kezdeményeztem üdvözléskor a puszit. Szerintem ne Te hajolj oda elsőként, üdvözöld mosolyogva, kedvesen és hidd el az lesz a reakciója, hogy puszit fog adni. Ha valami megmozdul bennetek a találka alkalmával és érzed, hogy muszáj megcsókolnod, a csókot viszont Te kezdeményezd, de ne az elején. Hajolj oda hozzá, nézz a szemébe, finoman simogasd meg az arcát és észre fogod venni:)
2009. aug. 3. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
szerintem csak adj neki puszit, majd mond el h milyen csinos..:)és a csóknál keresd azt a "meghitt pillanatot" és te kezdeményezd a csókot..:P
2009. aug. 3. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Volt már számos ilyen első randim, és hidd el, az, hogy puszi után azt mondod neki, hogy milyen csinos, annak semmi értelme!


Úgy szoktam, hogy már az első alkalomnál úgy köszönök neki, hogy "Szia, szerelmem!" és már egy csók, vagy csak egy kis puszi a szájára.


Ezek a legjobbak, nem kell félénknek lenni, egyből meg kell tenni amit kell, azt szeretik a nők!


Sok szerencsét!

2009. aug. 3. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Első randin azért még nincs szerelem és kár lenne ezt a szép szót szállóigének használni. Nekem pl. furcsa lenne, ha egy induló kapcsolatnál már ekképpen üdvözölnének.
2009. aug. 3. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Első randin még ne öleld meg, nagyon meglepődne rajta. Lehet örülne neki de talán attól tartana hogy gyors ez neki így és kétségbe esne hogy akkor mit csináljon. Én ugyan úgy vagyok vele hogy első randin csókolózni se feltétlen kell. De abból fogod észrevenni ha sokszor néz a szádra megha vannak pillanatok amikor nem beszéltek csak nézitek egymást és kicsit közelítene esetleg. Ha azt látod egyre közelebb húzódik hozzád azt jelenti szeretné de lányból van tehát várja hogy te tedd meg először.
2009. aug. 3. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

15:17-esnek köszi a választ ez volt szerintem a leghasznosabb

a többieknek is köszönöm azok is hasznosak voltak azért

2009. aug. 4. 08:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!