Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan "üdvözöljem" a szakítás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan "üdvözöljem" a szakítás előtti találkozáskor?

Figyelt kérdés

Szakítás előtt állok a barátnőmmel, az ő hibáiból kifolyólag, melyeket most nem részleteznék.

A találkozásunkkor, hogyan lenne illendő köszönteni ilyenkor? Eddig szájra puszi volt, ami már eleve nem aktuális és ilyenkor egyben bunkó dolog is lenne szerintem.. A puszival egyből rájön, hogy valami történni fog, de jelenleg ezt is túl "közelinek" érzem.. Azt hiszem, csak köszönni fogok, bunkóság lenne ez részemről? Vagy mi lenne a helyes megoldás?


2011. nov. 1. 20:38
 1/6 anonim ***** válasza:
30%
szevasz gecc...mi a pálya ribanckám.
2011. nov. 1. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
33%
Lesmárolod,megdugod,aztán kidobod.Ez a helyes mód/sorrend.Éljenek a százalékok!:D
2011. nov. 1. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
82%-os..nagyon adja. :D:D:D:D:D
2011. nov. 1. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Eddig csak 2x szakítottam, de ott még a búcsú is csókkal történt... :D Amolyan "feeling-kedvéért" dolog volt.

Hát... köszönj, és aztán rögtön vágj bele, hogy mi van. Puszi nélkül.

2011. nov. 1. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Én adtam szájrapuszit az exemnek.2,5éves kapcsolat után.Leültünk sörözni.Félórát dumálgattunk,aztán rátértem a témára.Úgy ledöbbent,hogy csak na.
2011. nov. 1. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Előtte küldj neki egy üzenetet, hogy valamit meg kell beszélnetek.
2011. nov. 1. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!