Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Legjobbnak hitt barátnőm nem...

Legjobbnak hitt barátnőm nem hívott meg az esküvőjére. Túl érzékeny vagyok, vagy jogos, hogy megsértődtem?

Figyelt kérdés
Nagyon-nagyon sokat segítettem ennek a lánynak, mindenben mellette álltam, mióta csak ismerem. Az esküvőt mégis úgy tartották meg, hogy még csak nem is szólt róla... Hetek múlva említette csak úgy mellékesen telefonon... Sok boldogságot kívántam, de nagyon rosszul esik, azóta nem is beszéltem vele, még boldog karácsonyt se kívántam neki (mondjuk, ő sem nekem).
2009. dec. 30. 18:35
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
98%
Jogos ,hogy megsértődtél.Ha tényleg jó barátnők vagytok illett volna meghívnia....
2009. dec. 30. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

vagy előre tudatnia, hogy szolíd családi keretek közt férjhez megy

hát nem ő a legjobb barátnőd :)

2009. dec. 30. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

... hát nem:) Én is rájöttem.

A családját sem hívta meg, ketten voltak, két tanúval. Gyakorlatilag az egész rokonságukat magukra haragították. A fiú szülei különösen várták az esküvőt, és a lagzit, erre ők sumákban megesküdtek. Szerintem ez önzőség. És ráadásul nem is az anyagiak miatt csinálták, mert a szülők fizettek volna mindent, ráadásul szívesen!

2009. dec. 30. 18:46
 4/16 anonim ***** válasza:
71%

ha ez a helyzet, akkor sajna Neked nincs igazad, és te vagy az önző/meg a család


majdnem ez az egyetlen dolog az ember életében, amit mindenkinek illik tiszteletben tartani, még a saját anyjának is


előző voltam

2009. dec. 30. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
79%

Én megértem őket, és tiszteletre méltó, hogy ezt meg merték lépni! Most tarthatják a hátukat a saját esküvőjük miatt, amit úgy éltek meg, ahogy szerették volna, nem pedig úgy, ahogy a család és barátok elvárták.

Te meg adj lejjebb a gőgödből, és ha tényleg olyan nagy barátnő vagy, akkor értsd meg őket. Legalább Ti, a barátok legyetek mellettük, ha már a családdal harcban állnak.

2009. dec. 30. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
82%
Ha így áll a dolog, és nem az a helyzet, hogy meghívtak egy csomó embert, csak téged nem, akkor azon nem kell csodálkozni, hogy nem hívott meg, mert nyilvánvaló, hogy ők ilyen esküvőt akartak.
2009. dec. 30. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Hát nem tudom... amikor én férjhez mentem, nemcsak magamra gondoltam, hanem a barátainkra és rokonainkra is, akik szerettek volna velünk lenni ezen a napon. Szerintem önzőség, nagyon sok ember megbántódott emiatt.

Gondoljátok meg, a saját anyjukat, aki a világra szülte őket, nem hívták meg, sőt nem is szóltak róla nekik sem. Jó, akkor én, mint "legjobb barátnő" nem számítok...

De szerintem ilyet nem lehet csinálni.

Kösz, hogy írtatok, várom még a véleményeket.

2009. dec. 30. 19:27
 8/16 anonim ***** válasza:
86%

"A családját sem hívta meg, ketten voltak, két tanúval."


Ez lett volna a kérdésem. Akkor viszont semmi okod megsértődni, ők így szerették volna megtartani, nem nagy dobra verni így is tartották. Szívük joga.

Akkor lett volna gáz, ha másokat meghív, téged meg kihagy. Így viszont nincs benne semmi "sumákolás"!

2009. dec. 30. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
... és nem jellemző rám a gőg egyáltalán. Csak mindig, minden sz*rban mellette voltam...
2009. dec. 30. 19:28
 10/16 anonim ***** válasza:
70%
Csak helyeselni tudom,hogy volt bátoráguk nagy cirkusz nélkül esküdni.Nem az a fontos,hogy minden rokon és ismerős jót tudjon mulatni,hanem az,hogy az ifjú pár úgy esküdjön,ahogyan akar.A helyedben inkább melléjük állnék ebben a szituban.
2009. dec. 30. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!