Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Legjobbnak hitt barátnőm nem...

Legjobbnak hitt barátnőm nem hívott meg az esküvőjére. Túl érzékeny vagyok, vagy jogos, hogy megsértődtem?

Figyelt kérdés
Nagyon-nagyon sokat segítettem ennek a lánynak, mindenben mellette álltam, mióta csak ismerem. Az esküvőt mégis úgy tartották meg, hogy még csak nem is szólt róla... Hetek múlva említette csak úgy mellékesen telefonon... Sok boldogságot kívántam, de nagyon rosszul esik, azóta nem is beszéltem vele, még boldog karácsonyt se kívántam neki (mondjuk, ő sem nekem).
2009. dec. 30. 18:35
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
70%
ha minden sz*rban mellettük voltál, akkor tégy most is így
2009. dec. 30. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Az a procli hatalmas lakodalom, templommal, több száz vendéggel, milliós ékszerek, ruhák, rongyrázás, nem a fiatal párnak szól, az csak annyi: milyen jól megy nekünk, irigykedjetek, az lett volna a gáz. Persze ha a legjobb barátnőd, akkor meghívhatott volna az egyik tanunak.
2009. dec. 30. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
51%

nem hiába mondják: bajban ismerszik meg az igazi barát


és most ők vannak bajban

2009. dec. 30. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Miért lennének bajban?
2009. dec. 30. 19:37
 15/16 anonim ***** válasza:
37%

te írtad, hogy az egész család fúj rájukj

nem lehet kellemes ifjú házasként... se

2009. dec. 30. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:

Nem úgy értettem, hogy nem állnak szóba velük, hanem a csaj mondta telefonon, hogy az ő anyukájáék, és a párja anyukájáék is meg vannak bántódva.

A srác kezdettől fogva nagy lagzit akart, falun laknak, ott ez a szokás. Ráadásul nagyon szereti a szüleit. A barátnőm nem akarta a lagzit szerintem. De az, hogy így utólag odavet telefonon egy ilyen fontos dolgot... Még ha elmondja előre, hogy: nézd, ne haragudj meg érte, de mi így szeretnénk... higyjétek el, egy szavam se lenne.

De így igenis rosszul esik.

2009. dec. 30. 19:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!