Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Elmennétek így bulizni ma este?

Elmennétek így bulizni ma este?

Figyelt kérdés

Nos:

tegnap edzés volt, és este még semmi bajom nem volt, sokáig gépeztem, és álmos sem voltam, meg fáradt sem, SEMMI.

ma reggel meg úgy keltem mint akit agyonvertek, szinte az egész felsőtestem sajog, nem beszélve arról, hogy olyan álmos vagyok, mint aki egy szemhunyásnyit sem aludt.

Hívtak buliba, tegnam le is okéztam meg minden (akk még jól voltam), szerintem pofátlanság lenne ha nem mennék el..(de ha meg elmegyek, akkor élőhalott leszek, se dumálni, se inni, semmihiez nem lesz kedvem, most sincs :S)


2009. dec. 31. 12:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
ne menj. én se megyek pont ezért, mert tegnap kegyetlenül elrontották a hangulatom, ma se vagyok jobb kedvben, úgyis csak veszekednék a végére mindenkivel...
2009. dec. 31. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
100%
Így nem, és ahogy Te is mondtad, mi értelme lenne? Én még össze is vesznék ilyenkor a többiekkel, és az nagyobb pofátlanság. Egyébként én meg belázasodtam, na puff, csak, mert szilveszter van? Bulizni bármikor lehet, ez olyan, mint az,hogy "hú, most karácsony van, most nagyon kell szeretni", ez is csak egy nap, és attól lesz igazán jó, ha beleéled magad, de azt meg bármelyik más nap meg tudod tenni.
2009. dec. 31. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Ki tudod addig maagd pihenni.
2009. dec. 31. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:

szerintem csak izomlázad van!

vegyél egy jó meelg fürdőt rakj bele fürdősót vagy olajat lazulj el és utána ülj a tv elé és pihenj vagy aludj.

Én biztos hogy nem hagynám ki,szerintem csak az edzéstől van ,

2009. dec. 31. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
hát ezt csak te tudod eldönteni ha estére jobban leszel menj el ha nem akkor meg ne menj el.
2009. dec. 31. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Mindenki saját maga orvosa gyógyisd meg és ne netezz hanem ázz a kádba pihenj tvéz hallgass halk zenét aludj


este jó nagy bulizást kivánok neked

2009. dec. 31. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:

Szerintem a fáradtság ütött ki rajtad leginkább.Velem is néha előfordul.A bulit kár lenne kihagyni,éppen ezért feküdj le aludni,meglátod sokkal jobban leszel.

Jó bulizást és Boldog Új Évet!

2009. dec. 31. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
hát most aludjál...
2009. dec. 31. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Sztem meg menj el buliba!

Azok a bulik szoktak a legjobban sikerülni amik a leg esetlenebbül indulnak.

Gondolom ezt tapasztalta már mindenki.

2009. dec. 31. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ha nagyon rosszul érzed magad,ne menj.Bulizni ráérsz a jövő héten is.
2009. dec. 31. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!