Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Már elkezdték a durrogtatást?

Már elkezdték a durrogtatást?

Figyelt kérdés
Lakótelepen lakom, azt hittem, hogy kibírják éjfélig, de nem! Kell félteni az autókat, ha a közelében durrogtatnak?
2009. dec. 31. 18:06
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Én is lakótelepen lakok.

Nálunk is durrogtatnak már tegnap óta.

2 éve újév reggelén fater lement a kocsihoz, és látta, hogy be van törve a hátsó szélvédő...:S

Tégla, kő, kavics, sehol, csak tüzijáték, vagy petárda lehetet...

Szóval az akkori újévünk minusz 30ezerrel kezdődöt...

2009. dec. 31. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim válasza:
Én is durrogtatok már 26 éve :)
2009. dec. 31. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:

hát nálunk már elég szépen most 1perc csend van

barom idióták annyira elég volt már belőlük miért nem lehet éjfélkor

2009. dec. 31. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Itt nálunk mintha háború lenne vagy 3-4 órája :D És hajnalig meg se áll.. Minden évbe így van :D Búék
2009. dec. 31. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

El. Itt is, családi házas környezetben. Lakóövezet, végig-végig házak, majdnem összeérnek.


(Az a baj, hogy van innen kb. egy kilométerre egy nagy üres parkoló; illetve kb. negyedóra sétával el lehetne jutni ki a város szélére, ott meg van egy nagy betonos, semmire sem használt terület, és mégis, vannak olyan idióták, akik nem oda mennek, hanem képesek egy fa alatt, két autó között, körbevéve fallal, 3 négyzetméteren rakétázni, dübörögni.)


Szerintem lehet félteni az autókat, de... még időben kellett volna keresni valami lezárható garázsfélét, kevésbé látogatott helyet. No de mindegy. Nálunk rendre tele van másnapra a garázs előtti beálló maradékkal [bár nincs autónk].

2009. dec. 31. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!