Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Feladtam utánvétellel egy...

Feladtam utánvétellel egy csomagot, úgy hogy a feladási költséget is a vevő fizeti. A vevő nem vette át, mi ilyenkor a teendő?

Figyelt kérdés

Eladtam egy terméket, utánvétellel kérte a vevő.

Úgy adtam fel, hogy én nem fizettem a postán a csomag feladásáért, hanem ezt a vevő fogja kifizetni a termék árával együtt. Nem vette át a terméket, így a postának most nekem kellene kifizetni a feladási díjat. Mi lesz ha nem fizetem ki?


2012. jún. 20. 18:33
 1/2 anonim ***** válasza:

Úgy is lehet, hogy full ingyen adod fel? Mi eddig úgy csináltuk, hogy az 1770-et kifizettük, de annyival többet írtunk csomagértéknek és utánvétnek. Így a pénz postafordultával jött vissza. Mikor nem vették át a csomagot (rossz cím miatt), akkor 900-ért hozták vissza. Nem is értettük a matekjukat: oda 1700, vissza meg olcsóbb?

Aztán újra postázhattuk 1700-ért.

Válaszolva kérdésedre: valszeg semmi, úszik a csomagod.

2012. jún. 20. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Igen, lehet úgy is hogy nem fizetsz egy fillért se a postán.


Ha úszik a csomag az még belefér, 1500 Ft-os a termék, postaköltség amit kérnek rajtam meg közel 3000 Ft.

Ugye 1700+900.

2012. jún. 20. 19:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!