Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ti melyik világban élnétek...

Ti melyik világban élnétek szívesebben?

Figyelt kérdés

Ebben amiben most vagyunk vagy esetleg visszamennétek az időbe, vagy ponthogy előre?

Hol? Mikor? Milyen körülmények között??



2014. jún. 25. 14:59
 1/4 anonim ***** válasza:

Jó itt és most.


Ezzel kapcsolatban csak addig voltak kétségeim, amíg magamban nem lehettem biztos. Ma már tudom, mit akarok, és azt is, hogy hogyan lehet megvalósítani. Régen a viktoriánus korba vágytam egyébként, de igazából amit ott felfedeztek, az most is megtalálható. Mint ahogy a személyiségedből sem vesztesz az élményeid során, csak fejlődsz, ahogy a tapasztalataid összeadódnak. A jövőbe nem szívesen cseppennék hirtelen bele, amíg semmilyen módon nem tettem magamévá a változásokat.


Egyszerűen összefoglalva: ismernünk kell a múltat, hogy boldoguljunk a jelenben, és felkészülhessünk a jövőre.

2014. jún. 25. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Érdekes kérdés :) elgondolkodtam,hogy mi lenne ha adódna egy ilyen lehetőség.

Talán az I század lenne az,vagyis inkább Jézussal egy időben és ott Betlehem,Názárett,Jeruzsálem.

Lehet,hogy nem szép amit írok de valahol irigylem azokat akik láthatták a földre született Istent,akik vele együtt éltek és hallhatták szavát. :)

Viszont az sincs kizárva,hogy én is pont úgy viselkedtem volna mint a zsidók többsége ha ott és akkor éltem volna.

Talán jobb is,hogy ebben a korban születtem bele. :)

2014. jún. 26. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Jézus korában.

- egy hívő -

2014. jún. 26. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 aries 2 ***** válasza:
Én a jövőben, az Új Paradicsomban. Hogy hol azt nem tudom. Lehet, hogy itt kell élnem. Hegyvidéken szeretnék. Szegény maradnék, de boldog, mert szeretetben élnénk mindannyian...
2014. jún. 27. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!