Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Érdemes a mai világban felmond...

Érdemes a mai világban felmondani egy kiemelten jól fizető, "nyugdíjas" állást, ha nem tetszik, rettentően unom és ez kiakaszt és mást csinálnék szívesebben?

Figyelt kérdés
Nyilván elég kockázatos dolog, de megéri-e, ha tulképp vegetálok a munkahelyemen (és mivel a legtöbb időmet elveszi, az életemben is)?
2012. aug. 26. 23:08
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Üdv!

Megtudhatnám, hogy mivel foglalkozol a jelenlegi munkakörben?

2012. aug. 26. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Ezt neked kell eldöntened : többet ér neked a szabadság, mint a biztos pénz?...


Ha nekem egy jól fizető, ám unalmas munkám lenne, akkor minden erőmmel keresnék egy számomra érdekes és jól fizető munkahelyet és csak akkor mondanék fel a régi munkahelyen, ha már biztos az új!


De ha milliárdos szüleid vannak, akik eltartanak munkahely nélkül is, akkor ne gondolkozz : MONDJ FEL!

2012. aug. 26. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Csak ha van másik jól fizető állásom. Talán egy kis szabi segítene.
2012. aug. 27. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Én megtettem és nem bántam meg, mert amíg azt csináltam, addig minden reggel úgy éreztem felesleges élni...
2012. aug. 27. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom mennyi idődet veszi el, de segíthet, ha találsz magadnak valami hobbit. Főleg valami sportra gondoltam, stresszűzésnek pl. futás, edzés, harcművészet stb..
2012. aug. 27. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem túl rövid az élet ahhoz, hogy olyat csináljunk, amit nem szeretnénk. Főleg, ha van választási lehetőségünk.

Én a helyedben biztos belevágnék az új dologba, csak arra figyelj, hogy okosan csináld. Szóval később is meg tudj élni.

Aki nem kockáztat, az nem nyer. Sok sikert! :)

2012. aug. 27. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Milyen szektorban dolgozol? - csak kíváncsiságból. Ha nem tetszik szerintem sürgősen keress mást!
2012. aug. 27. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is mondj fel,mert egyszer élünk!De hol is van az a munkahely?Én szívesen átvállalnám helyetted azt a "szörnyű" melót:)
2012. aug. 27. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Igazából nem számítottam ennyire egyöntetű "mondj fel" válaszokra, csak az óvatossági szintben van különbség. Eléggé erősödik is bennem ez a felmondás. Egyébként Brüsszelben vagyok fordító, egészségtelen irodakukac munka és elcsattan tőle az agyam, pláne a haszontalanságától.
2012. aug. 27. 21:37
 10/14 anonim ***** válasza:
Szia! Esetleg megmondanád,hogy oda hogy jutottál ki? Mivel nekem is megfordult a fejemben -bár tényleg unalmas ez a fajta munka- ez pont olyan "molyoknak" való, mint amilyen én vagyok.
2012. aug. 30. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!