Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Jól érzem hogy ebben a mai...

Jól érzem hogy ebben a mai világban a szüzesség felértékelődik?

Figyelt kérdés
főleg ha a lány/nő az

#szüzesség #értékek felértékelődése
2014. jún. 28. 22:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
58%

Nem.

Nekem pl. van egy nőismerősöm, aki 23 évesen szűz.

Elbeszélgetsz vele 5-10 percet és már tudod is, hogy miért az. :D

2014. jún. 28. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
57%

Mégis milyen értéket hordoz az, hogy szűz valaki vagy sem?

Ez nem érv, nem érték, nem jelent semmit.

Meg ez a szexista hozzáállás, hogy nőknél?

Valami vallási fanatikus vagy?

2014. jún. 28. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
18%
Nem, egy állapotnak önmagában nincs értéke. Én viszont nem szívesen jönnék össze szűz nővel, az pedig egyensen kizárt, hogy feleségül vegyek egy szűz nőt.
2014. jún. 28. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
bocsánat a szexista kijelentésemért és bocsánatot kérek mindenkitől akit ezzel a kijelentésemmel megbántottam nem állt szándékomban ezt tenni
2014. jún. 28. 22:23
 5/11 anonim ***** válasza:
47%

Mire gondolsz kérdező? Most akkor jó dolog szűznek lenni vagy mit jelent számodra?

11 évesen nyilván jó dolog, 21 évesen már problémákra utal.

2014. jún. 28. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
35%

Himsoviniszta disznó vagy kérdező! Hát nem tudtad, hogy semmi különbség nincs a férfi és nő közt? Milyen alapon mersz te különbséget tenni? Egyszer lássam meg, hogy előre engedsz egy nőt a forgóajtónál és eltöröm a lábad! :DDD

Az a te bajod, hogy gyerekkorodban nem töröltek szájon, amikor leanyámoztad az egyik szülődet, aki máskülönben pont olyan mint a másik, de a szexizmus és a diszkrimináció már akkor a véredben volt, de szegény szüleid nem tudták kinevelni belőled.

Nem igaz, hogy még mindig itt tartunk tisztelt feminista polgártársaim, ezek miatt a himsoviniszta, rasszista fasiszta kirekesztő pisták miatt nem tud előrébb haladni közös ügyünk. :))

Szégyelld el magad te galád kérdező! ;)

2014. jún. 28. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
22%
# 6: Remélem, téged még azért néha szájon törölnek anyádék. Bár a rosszindulatot és a butaságot nehéz kezelni.
2014. jún. 29. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
58%
Én nő vagyok, kezeljék úgy az én szüzességemet, mint egy férfiét és inkább ne engedjenek előre az ajtóban...
2014. jún. 29. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
74%

Nem értékelődik fel, szerintem azok értékelik fel és hangoztatják, akik nem tudnak ismerkedni. Úgy vélem, evvel is próbálják magukra felhívni a figyelmet, hogy ők milyen jófejek...


Mire alapozom ezt?


1. A mai fiatalok körében ciki szűznek lenni


2. Egy olyan ember, aki normálisan tud viselkedni, és ismerkedni nem a szüzessége alapján fog megítélni egy embert. Lehet egy lány szűz, ha rosszindulatú, és akkor rögtön ott a válasz, hogy mi lehet az oka annak, hogy szűz még...

2014. jún. 29. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
27%

# 7

Neked meg az tenne jót, ha kicsit nyitottabb lennél és nem lennél ilyen besavanyodott humortalan pcsa. Nem bírod a humort sem megkülönböztetni a "rosszindulattól meg a butaságtól", de azért már mindjárt kioktatnád a másikat. A smileykat " :))) " " :D " " ;) " direkt a hozzád hasonlók miatt raktam bele a mondandómba, hogy akkor talán még ti is felfogjátok, hogy ez most nem komoly, de nektek még így sem ment át az egészből semmi. Boldogok akik smiley-k nélkül is értették amit írtam. :)

2014. jún. 29. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!