Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Szegedre megyek augusztusban....

Ivoár kérdése:

Szegedre megyek augusztusban. Mik azok a helyek, amit semmiképp ne haggyak ki? Csak a Szegediek tudhatnak eldugott szép helyekről, akár éttermekről, látnivalókrol. Köszönöm a segítséget!

Figyelt kérdés
Hallottam, hogy a Dóm teret felujítják.Még nem kezdődött el?

2014. júl. 1. 13:04
 1/2 anonim ***** válasza:

Felsorolok mindent ami eszembe jut aztán választasz jó? :D

-csillagvizsgáló van azthiszem péntek esténként

-arborétum

-vadaspark

-széchenyi tér, mellette van a kárász sétáló utca is, pár jó hellyel



Étteremből elég sok van, kárász is tele van, de pl ott van a Trója, az ilyen gyrosos hely de nagyon finom, Acapella, nagyon finom cukrászda

Az acapella mellett van a pizza e pasta olasz étterem és pizzázó, az is finom.

Ha inni akartok, akkor John Bull Pub, Piano, Corso nagyon hangulatos helyek.

Újszegeden van még a Liget, ahol igaz,hogy sok a csöves, szóval éjszaka nem mennék el arra, de romantikus tud lenni.


A Nagyszínház is nagyon szép kívülről, sokszor be is lehet menni megnézni.

Nekem a kedvenc helyem szegeden a Tisza-part , most ott is felújítások vannak, de szerintem augusztusra készen lesz, jó ott ücsörögni.

De van aquva park, ha csoportosan mentek akkor ott a parapark.

2014. júl. 1. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm! jegyzeteltem:)
2014. júl. 1. 21:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!