Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hazai Furry/Fursuit közösség?

Hazai Furry/Fursuit közösség?

Figyelt kérdés
Egy jó ideje figyelgetem ezt a szubkultúrát és érdekel. Természetesen tudom, hogy Magyarországon nem könnyű felszabadultan űzni valamit hiszen még az anime és a videojátékos öltözékeken is gyakran csak a fintorgás és a teljes ellenszenv a reakció de nem foglalkozom vele. A kérdésem az, hogy van-e ennek itthon valami (akár online) közössége? Esetleg PlayIt vagy hasonló eseményeken ezek az emberek feltűnnek-e, p. találkozó ilyesmi.

2014. júl. 2. 14:52
 1/2 HyperPosSum ***** válasza:

Hát, itt nyilvánosan nem sokat fogsz találni, mert ez ahogy írtad, nem túl megtűrt kultúra hazánkban, túl sokan nem vállaljâk fel. Én ugyan nem vagyok furry, de engem is foglalkoztat. A furry.hu-n vannak még furryk, de már kezd felbomlani az a közösség is. Ha jól tudom, õk rendszeresen szoktak találkozókat (furmeet-eket) tartani. Mostanság nem hallok felőlük túl sok jót. A SecondLife-on találni még egyet-egyet, akivel el lehet értelmesen beszélgetni. Én is fent vagyok SL-en, érdemes kipróbálni. (ha érdekel, írj PÜ-t) Fursuiter meg pláne nincs sok.

Nem tudom, mi baj van velük, pedig õk megtűrnek mindenkit. (lehet, hogy éppen ez) Vagy tényleg nincs sok, vagy ennyire nem mutatkoznak a külvilág elõtt...

2014. nov. 2. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Itthon is vannak azért találkozók itt egy link hozzá: [link]
2015. szept. 15. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!