Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit gondolsz a kövér emberekről?

Mit gondolsz a kövér emberekről?

Figyelt kérdés
2010. jan. 7. 13:35
1 2 3 4
 1/37 anonim válasza:
83%
A nagyon kövér,vagy az olyan aki még annyira nem?
2010. jan. 7. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
66%
Semmit, azt hogy sokat esznek.
2010. jan. 7. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
77%

attól függ miért kövér..

van aki gyógyszerektől,műtéttől,terhességtől vagy más egészségi dolgok miatt kövér,és nem tud lefogyni

van aki azért kövér,mert egész nap csak zabál,nem sportol,nem dolgozik,és le tudna fogyni,de nem akar

na az első csoportról jó a véleményem,teljesen ugyanolyan emberek mint más,csak sajnos nem sikerül fogyniuk..

a második csoportot szánom,mert tudna tenni a fogyásért,de nem tesz.

2010. jan. 7. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
90%

13:46-os vagyok

persze nem nézem le őket,minden emberre ugyanazok a jogok érvényesek :)

2010. jan. 7. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
71%
Azt,hogy sokkal jókedvűbbek,viccesebbek,optimistábbak mint egy soványabb.Ja és nem is fáznak annyira :))
2010. jan. 7. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
91%
Már voltak ilyen kérdések, olvasd vissza a válaszokat. Egyébként én is elég kövér vagyok, de fogyok. Azt szeretném mondani, hogy aki kövér, nem biztos, hogy sokat eszik, csak mondjuk nem jó időben vagy nem a megfelelő kajából eszik. Egy vékony ember talán sokkal többet eszik...erre számtalan példát láttam már.
2010. jan. 7. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim válasza:
90%

Ha nem ismerem és nem tudom, mért kövér, akkor semmit. Mert lehet, hogy betegség, vagy egyéb olyan dolog következménye, amiről ő nem tehet. Nem ítélek el senkit a kinézete alapján.

Ha tudom, hogy állandóan zabál és közben sír, hogy nem tud lefogyni, akkor elítélem. Olyan is van, aki úgy érzi jól magát. Őt irigylem, mert én nem tudom magam elfogadni kövéren. Ha kövér, de fogyózik, akkor biztatom, drukkolok neki.

2010. jan. 7. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
90%

Valaki lehet kövér, mert beteg

lehet gyógyszertől vagy terhesség után (ahogy az egyik mondta)

lehet a gének miatt amit örökölt

lehet a túl sok evéstől

lehet hogy az illető erős csontozatú

én nem ítélem el őket...ugyan olyanok mint más emberek csak "nagyobb a méretük" bár ha bele gondolok van egy osztálytársam aki eszik és eszik de ez mind meglátszik rajta akar fogyni...de akkor is eszik

2010. jan. 7. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
84%
igazából néha nem tudom megérteni őket. mármint a nagyon kövérekre gondolok. főleg mikor fiatal fiúkat lányokat látok szinte gurulni. azt nem értem , hogy hogy jutnak el odáig hogy plusz 20-30 kilót felszedjenek. ha én felszedek 2 kilót na akkor visszafogom magam , hogy nehogy még több legyen. persze mindenkinek a saját dolga, hogy hogy éli az életét, nem ítélkezek senki felett.
2010. jan. 7. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
86%

ha erre irányult a kérdés: nem ítélem el őket


nem feltétlenül tehetnek róla, hogy kövérek:

lehet genetikai adottság

hormonális, más egészségügy probléma

vagy ha valóban túl sokat eszik, annak gyakran lelki okai vannak.


tehát az a véleményem, hogy ha valaki kövér, akkor annak mindig van oka és nem az, amilyen véleményen sokan vannak: hogy aki kövér, az akarat gyenge. ez nem igaz


(ami írta, abszolút elfogulatlanul írtam, hiszen én 170 cm 58 kg. vagyok)

2010. jan. 7. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!