Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Milyen keresztnév illik ehhez...

Milyen keresztnév illik ehhez a vezetéknévhez?

Figyelt kérdés
Zázricecz a vezetéknév. Fiú és lány is jöhet. Lehet akár két keresztnév is sőt ezt preferáljuk és az egyik legalább legyen zsidó származású név lévén a párom zsidó. De ne ilyen Ábrahám meg Sára kaliber lehetőleg.

2014. júl. 15. 18:34
1 2
 1/12 anonim válasza:
100%
Simon
2014. júl. 15. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Cecília
2014. júl. 15. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
0%
Vaskapu
2014. júl. 15. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
nekem a Barbara ugrott be elsőnek. de nem tudom, miért. s tudom, nem zsidó. de ez amúgy is tökmindegy, héber a Dániel, Dávid, Judit, Mária, Sára, Anna, szóval tök gyakori, általános nevek is.
2014. júl. 15. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Balázs, Sándor, Dávid
2014. júl. 15. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Mindegy, csak nagyon rövid legyen, mert a vezetéknév hosszú és bonyolult, nehéz kimondani.


PL. lány: Ida, Éva, Anna, Emma

fiú: Izsó, Ivó, Ernő, Jenő stb.


Hogy melyik a zsidó, azt keressétek meg ti.

2014. júl. 15. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Az Izsák tetszik a második meg lehetne Gábor.
2014. júl. 15. 20:10
 8/12 A kérdező kommentje:
lánynevek terén viszont teljesen tanácstalan vagyok.
2014. júl. 15. 20:31
 9/12 anonim ***** válasza:

Csak szólok, az Izsák névvel ki fogják szekálni a gyereket a világból. Ilyenkor nem csak arra kell gondolni, hogy anya és apa kiélhesse a kreativitását, hanem hogy az a gyerek egyszer fog iskolába, gimnáziumba, talán egyetemre járni, fog állást keresni, stb.


Nem azt mondom, hogy egy teljesen sablon nevet kell neki adni, de azért józan ésszel lehet érezni, mi az, ami már nehezen megy el.

2014. júl. 15. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
hát szerintem meg az Izsák pont nem az a nagyon úristen kategória...
2014. júl. 16. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!