Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mi a címe? Milliomos régen,...

Mi a címe? Milliomos régen, szegényen boldog volt, ezért a vagyonát elajándékozza, hogy újra boldog lehessen. Kislányom a Jó Isten 3 dolgot nem tudott megteremteni: kisbabát, aki sosem sír, padlót, ami mindig tiszta marad, férjet, aki sosem lép félre

Figyelt kérdés

Felesége a szeretőjénél is keresi (aki egy lakást kapott tőle), és ő mondja ezt: Amikor férjhez mentem, a nagymamám ezt mondta: - Kislányom, a Jó Isten 3 dolgot nem tudott megteremteni: Olyan kisbabát, aki sosem sír, olyan padlót, ami mindig tiszta marad, olyan férjet, aki sosem lép félre.


Kb. a 90-es években láttam, tehát nem mai film.

Köszönöm. :)



2014. júl. 21. 10:21
 1/2 A kérdező kommentje:
Látom, senki sem tudja. Véletlenül rátaláltam a filmre, ezért ideírom a megfejtést: Az apa, a fiú és a szerető: For Richer, for Poorer 1992-ből Jack Lemonnal.
2014. nov. 16. 18:49
 2/2 anonim válasza:

Pont itt tartok most a filmben ezeknél a szavaknál,és emlékeztem rá, hogy kerested egyszer....

Percek óta a kérdésedre szűrök,végre megvagy,erre meg elkéstem...


:DD Azért a szándék meg volt...

2017. jún. 5. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!