Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Van itt valaki, aki hisz a...

Van itt valaki, aki hisz a nyelveken szólásban? Prófétálásban, és egyéb ajándékokban? Abban hogy ISten nem változott és ugyanaz, mint régen?

Figyelt kérdés

Minek köszönhető az hogy ezek a dolgok kezdenek eltünni?

Tudom hogy sok a hamis próféta, és az emberek nem akarják elfogadni...de nem gondoljátok, hogy ez Isten tervében van?

Hisz azt irja a Biblia hogy ezt hagyta hátra nekünk, és mi nem használjuk, nincs IStennel kapcsolatunk...vagy egyszerüen esélyt sem kap a dolog, hogy higgyünk benne?


2012. aug. 30. 15:01
1 2 3
 1/25 Vadkan01 ***** válasza:
Isten ugyanaz mint régen mert a jó nem változik és nem változtatja meg a szavát így azt tanácsolom olvasd a Bibliát és ha nem értesz valamit akkor járj utána, mikor megértetted mit a célja követni fogod őt és nem akarsz majd letérni az útról. Jézus Krisztus legyen veled. Ámen.
2012. aug. 30. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
Nem tudom miéert irtad ezt, mert egyáltalán nem a kérdésre válaszoltál!! De azért köszi!
2012. aug. 30. 15:18
 3/25 Antimod ***** válasza:
0%
"Nyelveken szólás" most is létezik: xenoglossziának hívják, többnyire hipnózis során történtek ilyen esetek az utóbbi időben.
2012. aug. 30. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:
Ezt hogy érted, hogy hipnózis? Tehát ugy gondolod, nem vagy ura magadnak miközben nyelveken szólsz?
2012. aug. 30. 15:19
 5/25 A kérdező kommentje:

bocsi...az utobbi időben, de gondolod,hogy mindengyik ilyen?

Egyik sem igaz, és nem Istentől jön?

SOk hamisitvány van, és az ördög nagy, de nem nagyobb Istennél, tehát gondolom nem mind szennyeződött be az idők folyamán...?

2012. aug. 30. 15:21
 6/25 anonim ***** válasza:

Kerestem erre videót a youtubon.


Találtam:))))


http://www.youtube.com/watch?v=jtp2tCFc6IA


2 óra körül van a nyelveken szólás....

"Mondjad tovább!!!" :)))


Nagy az isten állatkertje.

2012. aug. 30. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 Antimod ***** válasza:

"Tehát ugy gondolod, nem vagy ura magadnak miközben nyelveken szólsz?"


Hipnózis alatt is a magad ura vagy, de nem abban az értelemben, mint ahogy éberen vagy az.

Az ördögben nem hiszek, Isten viszont létezik. Hogy kinyilatkoztatás-e ez, vagy spontán feltörő, előző életbeli emlékek, nem tudom, de az tény, hogy létezik. Kihalt nyelveken is szólaltak már így meg, illetve leírtak olyan esetet is, amikor egy tudathasadásos személy "egyik énje" folyékonyan beszélt szerbhorvátul, pedig az illető soha nem járt az országban, és semmi köze nem volt hozzá.

2012. aug. 30. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:

"Aki ugyanis nyelveken szól, nem embereknek beszél, hanem Istennek; senki sem érti, hanem a Lélek által beszél titkos dolgokat."


Akkor még van iylen én nem tudok nyelveken szólni de Jézus krisztustól meg tanultam.


22. Máté

Akkor egy vak és néma ördöngőst hoztak ő eléje; és meggyógyítá azt, annyira, hogy a vak és néma mind beszél, mind lát vala.

23.

És elálmélkodék az egész sokaság, és monda: Vajjon nem ez-é Dávidnak ama Fia?

24.

A farizeusok pedig ezt hallván, mondának: Ez nem űzi ki az ördögöket, hanemha Belzebubbal, az ördögök fejedelmével.

25.

Jézus pedig, tudva az ő gondolataikat, monda nékik: Minden ország, a mely magával meghasonlik, elpusztul; és egy város vagy háznép sem állhat meg, a mely meghasonlik magával.

26.

Ha pedig a Sátán a Sátánt űzi ki, önmagával hasonlott meg; mimódon állhat meg tehát az ő országa?

27.

És ha én Belzebub által űzöm ki az ördögöket, a ti fiaitok ki által űzik ki? Azért ők magok lesznek a ti bíráitok.

28.

Ha pedig én Istennek Lelke által űzöm ki az ördögöket, akkor kétség nélkül elérkezett hozzátok az Isten országa.


Itt a farizeusok Szentlélek káromlást szólaltak mert a Krisztusban való Szent szellem erejére azt mondták ördög.

Így hát ha nem értitek a nyelveken szólást és láttok hallotok egy embert így beszélni ne káromoljátok mert nem tudjátok milyen lélek által cselekszi azt.És mint tudjuk a Szentlélek Káromlás nem bocsájtatik meg.JÓ tanácsként írom nektek az Úr világosított fel engem ebben az ügyben:)

2012. aug. 30. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
Természetesen ezek a dolgok ma is léteznek, a probléma gyökere inkább az, hogy sokan félreértelmezik őket manapság. A nyelveken szólást ésatöbbit valami homályos katyvasznak képzelik el, hogy valakit hirtelen megszáll a Szentlélek, mire ő transzba esett tekintettel elkezd mások számára érthetetlen nyelveken hablatyolni. Ilyenről természetesen szó sincs, a nyelveken szólás nem ez. Hanem az, hogy ha egy ember - aki nem vagy csak nagyon alig tud egy adott nyelven - olyan helyzetbe kerül, amelyben muszáj folyékonyan beszélnie az adott nyelven, valamilyen csoda folytán hirtelen folyékonyan és jól beszéli a nyelvet. S a későbbiekben lehet, hogy ismét nem tud az adott nyelven.
2012. aug. 30. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
Én hiszek mindegyikben, amit felsoroltál :) És egyikhez sem kell hipnózis.
2012. aug. 30. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!