Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mit gondoltok az üléséről?...

Mit gondoltok az üléséről? Szerintetek jogosan kezdett el kioktatni, hogy hogyan kell lovagolni? Egyik volt barátnőm kicsit elszállt magától meg a lovastudásától.

Figyelt kérdés
[link]

2012. dec. 14. 22:53
 1/5 anonim ***** válasza:

Mesélj, ki és mit mondott?

Te vagy a képen? (és ezt kritizálta a barátnőd - vagy ő van a képen és meg szeretnéd mutatni, hogy mégsem ő az amazonok királynője?) :)

Bárki is az: nem egy tökéletes ülés,mégis kengyel nélkül azt mondom belefér a görbe testtartás. A kar/kéz viszont nem. Bár ez a lovacska nem egy összelovagolt ló, de mégis: a könyöknek a test mellett a helye, az ökölnek pedig a has előtt (és kevésbé fedett marokal kéne fogni a szárat) Így tud csak a lovas egészen apró mozdulatokkal finom jelzéseket adni (anélkül, hogy "beledőlne").


Akárki is az: csak így tovább! :)

2012. dec. 14. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ő van a képen és engem kritizál egy 2 évvel ezelöttivideot tett ki, hogy olyan testtartással el tudok e menni rajtengedélyre amikor azon a videon tanultam ugrani meg vágtázni. és egy egész világ elé kitette hogy nem tudok lovagolni meg csupa hazugságot terjeszt, és olyan videot tesz ki ami már ős régi és azok a pillanatok vannak benne amikor elösször ugortam meg tanultam vágtázni. De már azon a szinten tartunk, hogy nyáron mehetnék vizsgázni és ő at mondja hogy ő mindig is jobban lovagolt meg jobban is lovagol.
2012. dec. 15. 09:30
 3/5 anonim ***** válasza:

Láttam azt a videót - de nem írtam kommentbe, hogy nem is olyan vészes. Pedig írhattam volna, ha kezdő vagy (voltál), akkor meg pláne.

Próbálj meg hozzászokni, hogy a lovasok világa nagyrészt sznob libákból áll. Ezekkel NE foglalkozz, magad miatt, a lovak szeretete miatt csináld. Nekik sohasem fogsz megfelelni (éshát valljuk be, nem is kell)

A vizsgához meg sok szerencsét (majd)! :)

2012. dec. 15. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Friss a kép? :D Mert ez esetben ő jártatja a száját, mikor ilyen az ülése? A keze megtört, a karjai elől, a háta görbe és gondolom hajtani akarná a lovat, de inkább úgy tűnik, mintha a veséjét akarná átrúgni a másik oldalra. A szóban forgó videót nem láttam, de az ifjú hölgy helyében mélyen hallgatnék, ameddig nem tudok legalább rendesen ülni egy lovon :) Egyébként sem szeretem, ha valaki pattog. Szólj be neki és talán észreveszi magát.
2012. dec. 19. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

1 kotofeket lovon nem hagyunk amig lovagolunk

2 kezek a test mellett konyekben hajlitva,elore

3 zart,allitott okol

4 sarok nem kifordul hanem a loval parhuzamosan megy

5 sarok le

6 egyenes hat

7 nem a lo szajaba kapaszkodunk.

ezek lennenek a hibai,persze egy videobol jobban meg tudnam mondani.ahhoz,hogy tudjam jogos-e az allitasa,kene latni rollad is egy fotot esetleg egy videot

2013. jan. 14. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!