Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Franciaországban élők, milyen...

Franciaországban élők, milyen jelenség lesz augusztusban? Jelenség ami csak minden 823. évben van.

Figyelt kérdés

#jelenség #csak 823 évenként
2014. aug. 1. 00:08
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

Salut Kedves Julianna!


Mert ügyes vagy."tous les 823 ans"

Én magyarul kerestem, jelenség 823 évenként, nekem semmi érdembelit nem dobott ki, volt *Jelenség* Szűz Mária, a Hold, a csillagok, és egyéb égi jelenségek, de ezek nem 823 évenként volt, van,

Nagyszerű választ kaptam,még egyszer köszönöm.

Bár írtam a kedvesnek, hogy nem értem mire utal az az évszám,* Malheureusement, je ne comprend pas.* osztán küldött egy naptárt amiben összesítette a péntek, szombat, vasárnap. v.is ebben a hónapban 5x lesznek ezek a hétvégi napok. Ma nyaralni ment 2 hétre. Hiányozni fog nagyon. Imádom őt.;)))

Je te souhaite bon week-end, bon repos !

2014. aug. 2. 10:25
 12/12 anonim ***** válasza:

"Malheureusement, je ne comprend pas"


*Je ne comprends pas. Ne felejtsd el az -s vagy -x betűt az egyes szám első személy alaknál a harmadik csoport igeragozásánál! :) (je comprends tu comprends, il comprend. vagy pl. "je vais, tu vas, il va" és "je veux, tu veux, il veut" etc.)


Ha valamit nem értesz meg a barátod leveléből, tudod, hogy szívesen lefordítom.


Très agréable fin de semaine à toi aussi! :-)

2014. aug. 2. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!